Wpis z mikrobloga

Madki mnie zabiją, ale zaktualizowałem historyjkę, oryginał w obrazku [ź] ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pewien mężczyzna modlił się do Boga: Boże, ciężko pracuję, a moja żona siedzi sobie w domu, proszę Cię, pozwól, by przez jeden dzień jej ciało stało się moim,a moje jej.

Na następny dzień mężczyzna obudził się kobietą. Wstał powoli, swojej połówce powiedział, by zrobiła dziecku śniadanie, bo on w nocy walczył z 1,5 rocznym dzieckiem, więc nie ma siły. O 8 odpalił bajki, o 10 dał jedzenie ze słoiczka, o 12 dzieciak darł ryja, więc skończył w końcu przeglądać grupy na fejsbukach i pisać jak to ma ciężko, i poszli na spacer na plac, gdzie z innymi klachali do 15. O 15 zamówili pizzę, o 16.00 powiedział, drugiej połowie, że jest strasznie zmęczony, więc niech ona posprząta dom i dla rozrywki poopieprzał o byle pierdoły, o 20 powiedział, że boli go głowa, obejrzał film i usnął.

To był bardzo dobry dzień.


#tworczoscwlasna #heheszki #pasta #madka #rakcontent #madki #codziennadawkamadek #logikarozowychpaskow
Pobierz simperium - Madki mnie zabiją, ale zaktualizowałem historyjkę, oryginał w obrazku [ź]...
źródło: comment_UEQqpD256eR5OFvve9qix3TsMQLnt2tL.jpg
  • 2