Wpis z mikrobloga

Witam po dość długiej przerwie. Dzisiaj wracamy do codziennych wykreślanek (w poniedziałek pojawi się bonusowa - napiszcie co byście chcieli w niej zobaczyć). Natomiast dzisiaj zaczniemy wykreślankę gatunków muzycznych. Trudno było o jakieś zdjęcia tych mniej znanych gatunków, więc nie będzie obrazków (professional painter xD). Zasady znacie - zagłosujcie na najgorszy gatunek muzyczny. Do dzieła.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam po dość długiej przerwie. Dzisiaj wracamy do codziennych wykreśl...

źródło: comment_vQcQrP2ylEuORgx2801im4FTPMTmEOhk.jpg

Pobierz

Zagłosuj na najgorszy gatunek muzyczny:

  • pop 2.9% (184)
  • rock 1.1% (68)
  • metal 9.9% (628)
  • rap/hip-hop 15.4% (974)
  • disco polo 53.8% (3400)
  • jazz 3.9% (246)
  • muzyka klasyczna 1.2% (74)
  • muzyka filmowa 0.9% (59)
  • country 8.7% (548)
  • elektroniczna 2.2% (139)

Oddanych głosów: 6320

  • 67
@beee: sam nie jestem jakimś wielkim fanem metalu, lubię czasami posłuchać każdego rodzaju muzyki (no może poza disco polo), ale kiedyś metalu nienawidziłem i dziwiłem się jak można słuchać takiej rypanki
Dlaczego rap i hip-hop są w jednej kategorii?

@venenum: Razem zbiorą więcej plusów to proste XD

sam nie jestem jakimś wielkim fanem metalu, lubię czasami posłuchać każdego rodzaju muzyki (no może poza disco polo), ale kiedyś metalu nienawidziłem i dziwiłem się jak można słuchać takiej rypanki

@Piottix: to samo miałem z muzyką klasyczną, ale nie spuszajmy się nad robieniem elity ze słuchaczy któregokolwiek gatunku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oba-manigger: hip hopy i rapy szybko wylecą co mnie cieszy bo to muzyka dla podludzi. Reszta ciekawa. Wiadomo, że z samego metalu można by masę podgatunków zrobić, ale to niepraktyczne. Dziwi wysoki wynik country. Wielkim fanem nie jestem ale tam jest sporo dobrego materiału. Chyba że dla kogoś ta muzyka kończy się na żenującym polskim i Mrągowie ( ͡ ͜ʖ ͡)
Noningfzie szanty ja się pytam
@Soutaiseiriron: Johny Cash, to jedyne ze wspomnianych przez Ciebie nazwisk, które typowy użytkownik ma szansę usłyszeć w radiu. Niestety większość kojarzy country z Mrągowem i polskim chłamem. Sam jestem fanem electric-folku (przykład poniżej) i gatunków okolicznych, a co za tym idzie country i folk, z którego ten gatunek wyrósł, bardzo szanuję.
GaiusBaltar - @Soutaiseiriron: Johny Cash, to jedyne ze wspomnianych przez Ciebie naz...