Wpis z mikrobloga

Są 2 typy ludzi którymi gardzę:
1. Ludzie Śmieci co wpłacają hajs na stypę (prawidłową kolejność to pierw dymy potem hajs, a nie na odwrót)
2. Ludzie debile co podniecają się rafatusem, kiedy nie ma nic do zaoferowania. (Jedyne co miał to były dymy i patologia z Chestera i basta)
#rafatus #patostreamy #ameba #amebaumyslowa #danielmagical #bezdomnymitoman #analnymitoman #analczyk #siedleckimitoman #prezesstrapona #straponowymitoman #mefedronus #analus #mefedronowymitoman
  • 7
@SredniaPizza: kiedyś to patus się musiał wysilić żeby dostać hajs i najpierw były dymy, teraz rozpanoszyli się jak robactwo, zrobili się leniwi dzięki amebom którzy wpłacają po 3zł i są dumni z tekstów np "ag nes stap on". Cymbały myślą że analczyka to rusza xD sztucznie się triggeruje bo zwęszył frajernie która i tak wyśle hajs. Złota zasada to NAJPIERW DYMY !
@Nielichy_Parobek: no i dlatego jak już pisałem i udowodniłem. Jest inny sprawdzony sposób na Anala. Jego próżnia, gdy zamula dajemy mu boty na stream. Naturalnie bezpłatne. On gdy widzi ponad 1k widzów a potem wzrosty do 3k. Nawija o solidnym comebacku. Wpada pod wpływem mikstury w euforię. Manipulujemy małpkę, koneserja to nie donacik za 2.61. To zabawa upadkiem debili , Koloseum otwarte.
ElLusiek - @NielichyParobek: no i dlatego jak już pisałem i udowodniłem. Jest inny sp...

źródło: comment_Eod04s7l7HYrffGcwtEgdWEecHEjlTxT.jpg

Pobierz