Wpis z mikrobloga

Co za oszuści w tym #wargaming. Kilka dni temu dostałem kupon zniżkowy podczas grania w #wot. Jak kliknąłem to przeniosło mnie na stronę z ofertami do tego kuponu i kupiłem konto prem 30 dni. Okazało się, że jest to jakieś wybrakowane premium bo nie daje m.in. wykluczenia drugiej mapy. No i dostałem odpowiedź z suportu

Dziękujemy za kontakt z działem wsparcia Wargaming.net.

Sprawdziłem dokładnie całą sytuację i z tego co widzę dokonałeś zakupu konta premium, które dotyczy gier: World of Tanks, World of Warships, World of Warplanes.

Nie były to dni premium, które dotyczą tylko gry World of Tanks, w związku z tym benefity, które wynikają z użytkowania różnią się od siebie.

Mam nadzieję, że jest to dla Ciebie jasne, w przyszłości postaraj się być bardziej ostrożny przy zakupie.

W razie innych pytań i wątpliwości, zachęcam do kontaktu w nowym zgłoszeniu.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia


Nosz #!$%@?
  • 14
@poradnikspeleologiczny: @Oxydos: @prezess123123: jest coś takiego jak konto premium, które obowiązuje na wszystkie gry WG, a od niedawna (z pół roku może) jest jeszcze konto premium WOT i to ono zapewnia blokowanie dwóch map, dziennie bonusy do xp, itp. Po prostu wybrałeś zły typ konta, ale jeśli kosztują tyle samo (a chyba kosztują), to support powinien bez problemu Ci zmienić je na konto premium WOT.
@poradnikspeleologiczny: właśnie o to mi chodziło, że to jest coś nowego i możesz im napisać, że nie źle kliknąłeś, tylko nie wiedziałeś w ogóle o czymś takim jak osobne konta premium, więc po prostu kupiłeś to co Ci się pokazało. Następnym razem już kupisz odpowiednie, bo wiesz co to jest, a teraz nie wiedziałeś o takiej nowości i dlatego prosisz o zmianę konta. Może to coś da.
@poradnikspeleologiczny: kliknięcie w kupon skutkuje przeniesienie do produktów które są objęte zniżką z kuponu. to że było tam konto premium do WG nie do WoT to już inna bajka, średnio fajne z ich strony ale fakt faktem Ty decydujesz o zakupie
@poradnikspeleologiczny: nie, nie są to nieuczciwe praktyki. są dwa różne produkty, dość dokładnie opisane, jedno to konto premium WoT, drugie to konto premium standardowe dotyczące trylogii WoT, WoWp, WoWs. Kupon zawsze przekierowuje do produktów objętych promocją.