Wpis z mikrobloga

2 telefony z androidem do tej pory, stary ZTE Blade III a potem Huawei P10 i powiedziałem sobie dość, aktualizacje do oprogramowania to jakiś kiepski żart, każdy nowy model jest lata świetlne od poprzedniego i nie ma miejsca na wieloletni związek z tymi telefonami. Nie wspominając o ciągłych ścinkach. Koleżanka ostatnio przesiadła się z jabłka 4s na Huawei P20 i mówiła że od początku się ścinał jak szalony. Dlatego właśnie dzisiaj powiedziałem sobie dość. Przechodzę na "najgorszy telefon na świecie ze starymi bebechami". Pozdrawiam i nawet mi was nie żal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#apple #android
Severitus - 2 telefony z androidem do tej pory, stary ZTE Blade III a potem Huawei P1...

źródło: comment_1DleYcVsADdw5oij1UTBnleO64MsO3rI.jpg

Pobierz
  • 18
@Severitus: Widzisz, wszystko zależy od producenta. Ja się dałem już nabrać na marketingowy bełkot samsunga i huawei. Miałem S7, P9, P10 a w rękach na testy s9, s10 i pewnie coś jeszcze bym mógł wymienić. Wszystkie te telofony to gnioty.. Wtedy odkryłem OnePlus.. No i już tak zostałem ;) Do Appla nic nie mam ale niestety cena mnie odstrasza no i brak Siri w naszym języku.. Jest to dla mnie przeszkoda