Wpis z mikrobloga

Możecie dać tego człowieka: @StaryWilk na czarną listę.

Ten koleś wszedł sobie na mój post (https://www.wykop.pl/wpis/43713817/przeanalizowalem-wszystkie-5-komitetow-wyborczych-/) i kompletnie bez żadnej merytoryki, w celu szkalowania, zarzucił sobie gówno-obrazkiem. Ale to nie problem.

Ja oczywiście bez żadnej spiny, normalnie typkowi piszę: "Dobry bait, ale nie rozumiem... Dlaczego spamujesz nic nie wnoszącymi i szkalującymi komentarzami? ( ͡º ͜ʖ͡º) "...

A ten koleś dał mnie na czarną listę i potem napisał kolejny post (https://www.wykop.pl/wpis/43715291/bekazprawakow-bekaznarodowcow-bekazkorwina-konfede/), że to ja dałem go na czarną listę i zaczął mnie wyzywać od gimbusów, mimo że nic mu nie zrobiłem XD i to pewnie tylko dlatego, że się nie przejąłem jego prowokacją XDDD

@StaryWilk Gimbusem jesteś tutaj tylko i wyłaćznie ty. Na dodatek jesteś zwykłym hejterkiem który założył sobie konto tylko w celu prowokowania i obrażania oponentów. TERAZ to cię dam na #czarnolisto dzieciaku z piaskownicy.

#polityka #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazpo
  • 13
Ten koleś


@Prylik: Ten koleś mniej więcej w maju-czerwcu (tuż przed i po wyborach do Europarlamentu) wrzucil tutaj na wykopie do różnych wpisów i znalezisk gdzieś z 500 razy tego samego mema (Morawiecki na tle flagi Wenezueli). Kto normalny takie rzeczy robi?
@lemek3: Pierniczenie. Z nich etatowym, płatnym trollem może być ewentualnie tylko adam2a, ale tego też nie jestem pewien. Kempes to rencista z Gdańska. Robi to za darmo. Lukardio to polonus z USA. (chyba z Florydy). Też to robi dla idei. Skizo też robi za darmo. jacieniemoge28 to jakiś świr. Ja też robię wszystko na tym tagu za darmo. Cynicznego Marksisty nie kojarze.
@Prylik:

1. Troll, w zasadzie potrafi tylko wyzywać od dzieciaków
2. Mocno nastawiony na propagowanie PiS - spamuje #polityka (teraz już mniej)
3. Mocno nastawiony na propagowanie PiS - spamuje #polityka
4. Mocno nastawiony na propagowanie PO/KO - spamuje #polityka
5. Spamuje #polityka, próba prowadzenia dyskusji kończy się czarnolisto ;)
6. Spamuje #polityka, próba prowadzenia dyskusji kończy się czarnolisto ;)
7. Troll

A mnie za ruskiego trolla i wyzywanie