Wpis z mikrobloga

Lewactwo chce zlikwidować religię, bo to bzudra i nie ma czasu, mimo ,że dzieci dobrowolnie uczęszczają [nie ma obowiązku chodzenia na religię], a chcą w zamian wprowadzić "edukację seksualną" i inne "lekcje tolerancji" czyli jakieś gównozajęcia, na które nikt nie chce uczęszczać XDDDDDd
#4konserwy #bekazlewactwa #neuropa #bekazlgbt
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lipathor: Bajek? To uważasz, że ci ludzie na Oliwie, którzy wywieszali transparenty o tym, że kamienica sprzedana za 400 tysięcy deweloperom, a lokatorzy #!$%@? na zbity pysk, to są bajki? Zmyślili sobie to?
  • Odpowiedz
  • 12
@Wilczek03 bo edukacja seksualna to lekcja o czyms co istnieje, a religia to lekcja o madrosciach wymyslonego kumpla. Tja.

Dodatkowo edukacja seksualna jest przydatna, zeby młodzi ludzie nie wstydzili sie mowic o seksie, żeby z problemami dotyczacymi tej sfery chodzili do lekarza, żeby wiedzieli jak to seks wygląda, żeby potrafili go rozróżnić od gwałtu i molestowania, żeby potrafili dochodzic swoich praw jesli stana sie ofiarą przemocy seksualnej, żeby nie byli zafiksowani
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wilczek03: jak ja chodziłem do szkoły to "dobrowolnie" znaczyło "jak rodzice zdecydują tak będzie i masz gówno do gadania dzieciaku".

Ogólnie wprowadzanie jakichś dodatkowych zajęć z ruchania to też poroniony pomysł. Jest już wdż i biologia w szkołach, po co te dzieciaki tam trzymać jeszcze dłużej?
  • Odpowiedz
@Wilczek03: przecież to jest stara debata między dwoma #!$%@? środowiskami: prawaków i lewaków. Gdzie oba wierzą w kompletnie chory paradygmat, że jakiś buc w Warszawie, wybrany lub nie większością głosów, albo mianowany przez tych wybranych ma decydować czego ma się uczyć mój syn/córka i w jakim wieku.

Zagonić rodziców z powrotem do bezpośredniej odpowiedzialności za edukację własnych dzieci, zrobić konkurencję programów nauczania i debaty o narzucaniu dzieciom własnego światopoglądu się
  • Odpowiedz
@Wilczek03: dużo tu programistów15k... Wytłumaczę to, w ten sposób... Człowiek na "defaulcie" ma "wgrany" podstawowy system operacyjny, z zadaniami typu:
-znaleźć pożywienie
-znaleźć schronienie, przed naturą itd.
-rozmnażać się
Ten "default" nie cofnie się przed niczym, by te zadania wykonać, ponieważ nie ma w nim żadnych wartości...
Szerokopojęta kultura, religia itd. to swoiste "aktualizacje", na ten "default"... Jeśli zaczyna się "zawirusowywanie" tego zaktualizowanego systemu czyli ideologie z pełną premedytacją godzące,
  • Odpowiedz
@Wilczek03: nie jestem lewakiem, ale #!$%@?ło mnie w szkole to że religia była zawsze gdzieś w srodku i nie miałem co z sobą zrobić. Podobno powinny być jakieś zajęcia zastępcze, ale jakoś ani w szkole podstawowej ani w gimnazjum nie miałem. Nie pamietam czy w liceum też była religia, ale wiem że tylko traciłem czas.
Specjalnie wciskana w środek żeby inni się nie wypisywali.
Religioznawstwo bym zrozumiał i nawet chętnie
  • Odpowiedz
No, oczywiście, lepiej walnąć Aborcję 14 latce bo ta myślała że za pierwszym razem nie zaciąży.. A nie czekaj...

Brak logiki prawactwa w tej materii, połączony z kwikiem wokół aborcji i antykoncepcji awaryjnej jest wręcz porażający, aż człek niedowierza że tacy idioci mogą istnieć.


@RandomowyMetal:

I wy tak w swoich urojeniach przebywacie cały czas? Smutne.
  • Odpowiedz
Nie wiem czy słyszałeś opie ale teraz za wypisanie się z religii chcą żeby automatycznie była dokonywana apostazja. A czasem zdarzy się tak ze tego przedmiotu uczy tak nieprzeciętny kretyn że nawet wierzący się wypisują bo to co jest mówione na lekcji stoi w sprzeczności nie dość że z logiką to jeszcze z katechizmem xD Religia powinna być na salkach żeby trzymała jakiś poziom
  • Odpowiedz
@RandomowyMetal:

No, oczywiście, lepiej walnąć Aborcję 14 latce bo ta myślała że za pierwszym razem nie zaciąży.. A nie czekaj... Brak logiki prawactwa w tej materii, połączony z kwikiem wokół aborcji i antykoncepcji awaryjnej jest wręcz porażający, aż człek niedowierza że tacy idioci mogą istnieć.

To jakie choroby są przenoszone drogą płciową, środki antykoncepcyjne i ich skuteczność jest dokładnie wyjaśniania na lekcjach WDŻ i biologii. Myślę, że więcej odkrywać przed
  • Odpowiedz
@Tymajster: Nie to ty #!$%@? od rzeczy jak każdy lewak. Boski akt i inne pierdoły. Nigdy nie pamiętam na WDŻ, jedynie z opowiadań lewaków. Co było to np. ciągłe hihihi hehehe z każdego słowa penis i to nawet na poziomie gimnazjum. To ciekawe jaka celowość rozmawiania o tych sprawach z jeszcze młodszymi dziećmi. Z pewnością będą traktować to poważnie.
  • Odpowiedz