Wpis z mikrobloga

Drama z tym "PS" zabawna. Dziennikarze wykleci XD. Nic do nich nie mam, jednych lubię mniej innych więcej. Bez nich jednak wiele się nie zmieni, może poza podejściem do rudego. Pisać o piłce i tłumaczyć zagraniczne newsy będzie potrafiło wiele osób, to nie jest jakaś wymagająca sprawa. Kołodziejczyk też ma swoich funfli to będą mieć nowe etaty i tyle.


#pilkanozna #przegladsportowy #dzienikarstwo
  • 10
Bez nich jednak wiele się nie zmieni


@pusiarozpruwacz: No jednak trochę się zmieni. Pol wprowadził PS w media społecznościowe (youtube, fejs, instagram, twitter itp). Rozumiem, że ty jedynie czytasz papier ale ludzie dzisiaj sobie nie wyobrażają, że braknie nagle Misji Futbol i przede wszystkim La Liga Loca i English Breakfest. Każdy liczył raczej, że do tych programów dojdą programy o Serie A i Bundeslidze a tutaj mamy odwrót. Jeśli nie będzie
@pusiarozpruwacz: Stano, Borek i Ćwiąkała to tylko pisywali felietony do PS.
Zupełnie inna sprawa z Rudzkim i Polem - jak wspomnieli koledzy wyżej, oni wprowadzili Przegląd do ery cyfrowej.
Boję się nowego naczelnego ponieważ sportowy dział WP to straszne gówno merytorycznie.
@pusiarozpruwacz ta ekipa pchnęła PS w internety... to racja. Sama gazeta jednak, pod wodzą Rudzkiego ... podupadła. Zauważyli to głównie starsi czytelnicy - nie przyzwyczajeni do nowych mediów społecznościowych. PS stał się trochę takim sportowym "pudelkiem" - więcej zdjęć niż treści, krótkie artykuły, mało stron, więcej prywaty etc.
@Bandurek: jak ostatnio czytałem komentarze dziennikarzy na twitterze, wszyscy jednoznacznie twierdzą, że media papierowe od dawna są w odwrocie i nawet największy geniusz tego nie odwróci. Czasy się zmieniają i trzeba się z tym pogodzić. BTW. Skarby kibica (a to chyba obecna ekipa je wprowadziła) były z kolei bardzo dobrze oceniane i jak ostatnio stwierdził Pol na swoim live - pozwoliły poprawić wyniki sprzedaży.
@mam_Cie_na_strzala to swoją drogą... papier odchodzi do lamusa i tego trendu nie da się odwrócić. #!$%@?ąc od tego jakość artykułów w PS na przestrzeni lat dramatycznie spadła. Np mój ojciec dluuuugoleeeetni czytelnik PS teraz uważa tą gazetę za "szmatławca" i kupuje tylko przy okazji największych wydarzeń, a kiedyś nie odpuścił żadnego numeru. Pamietam za dzieciaka jak zapierniczałem do kiosku. Ja nie jestem tak radykalny swoich ocenach, ale też nie mam tak długoletniego
PS stał się trochę takim sportowym "pudelkiem" - więcej zdjęć niż treści, krótkie artykuły, mało stron, więcej prywaty etc.

@Bandurek: Rudzki wprowadził dodatek PS Reportaż, gdzie pojawiały się NAPRAWDĘ długie teksty, których podejrzewam nie było nawet w "starym" PS.

Kołodziejczyk też ma swoich funfli to będą mieć nowe etaty i tyle

@pusiarozpruwacz: Z tego co da się wyczytać między wierszami, to właśnie polecenie cięcia etatów przez Axela było jednym z