Wpis z mikrobloga

@HenryMorgan: jest duża różnica? :P sam mam iphona SE i dla mnie jest ideolo, do 6s chwilowo musiałem się przyzwyczajać ale dałem rade na 4,7" teraz juz mało takich :/ Za jakimi modelami się oglądać oprócz mi9se?
@export: Nie patrz na ilość cali tylko wymiary. Obecnie mam ZUK Z2 Pro i ma rozmiar 70x145mm. To jest maksimum, co według mnie w miarę wygodnie mogę trzymać w kieszeni, nie tracąc "mobilności" (czyli nie #!$%@?ć telefonu kucając, czy siadając). Kilka lat temu miałem przez chwilę Redmi Note 2, ale oddałem żonie, bo mnie #!$%@?ł właśnie rozmiarem 76x152mm. Mi 9 SE ma 70x147 i te 2mm więcej jestem w stanie przełknąć.
@HenryMorgan: ok ok, telefon ma być dla wujka który nie jest mocniej w internety niz olx, youtube i pogoda :| może A40? on nie jest drogi, nie chce wydawać 500/600 zł wiecej za coś przy cyzm on nie odczuje różnicy, chce pójść po najniższej linii oporu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@export: wydaje mi się że android one nie jest tak zapchany jak te nakładki miui itp. mam ten telefon około pół roku i praktycznie nie widzę różnicy w płynności działania. Daje radę go jedną ręką obsłużyć i rozmiar wyświetlacza dla mnie jest idealny. Minus tego telefonu spore ramki na krótszych bokach jak np. oglądam YouTube (na yt pewnie możesz znaleźć jak wyglada podczas ogladania). Korzystam z niego bez etui i też