Wpis z mikrobloga

Zamawiał ktoś pady do #ps4 z #aliexpress? Zastanawiam się nad kupnem, żeby mieć 4 sztuki do gry w Crash Team Racing albo w FIFA dwóch na dwóch itp., ale martwi mnie kwestia jakości. Nie chciałbym, żeby po tygodniu przestały działać. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 23
  • Odpowiedz
@i_need_money: hmm to sam sobie odpowiedz, jakiej jakości może być ten pad za 65zł ;] jeśli cały czas do tej pory grałeś na oryginalnym padzie, to pożałujesz tego zakupu.. a na allegro można wyrwać oryginały za 130-150zł.. sam w zeszłym roku kupiłem z allegro niebieskiego oryginalnego za 145zł.. osobiście odradzam kupowanie zamienników.. więcej irytują podczas grania niż dają frajdy.. wciskanie się przycisków, a wręcz wyłamywanie, niedziałające analogi, nieprzyjemny w dotyku materiał,
  • Odpowiedz
@i_need_money ja się #!$%@? boję zamówić w medkamarkt żeby mi kurier nie #!$%@? paczki a ty za granicy jeszcze się zastanawiasz. XD a że jestem #!$%@? fatalistacto już nie jeden sprzęt elektroniczny musiałem zwracać przez właśnie jakieś formy gowniane
  • Odpowiedz
@i_need_money Ja mam od roku zamiennik za 70zl z ali i dziala ok, czuc ze to nie oryginal, szczegolnie w precyzji grzybkow, jednak za ta cene nie ma co narzekac. Jako drugi pad calkiem spoko.
  • Odpowiedz