Wpis z mikrobloga

Polecam komentarz @Kleki_Petra na temat tego znaleziska - https://www.wykop.pl/link/5108259

„Otóż jeszcze w styczniu 2018 roku wspomniany IFOP opublikował raport z badań sondażowych na ten temat. Wyszło, że 60% Francuzów jest za tym, żeby lesbijki miały dostęp do sztucznego zapłodnienia. Większość Francuzów była też za taką opcją w przypadku samotnych kobiet.
Pytano też o inne kwestie bioetyczne. Wklejam infografikę w języku Francuskim, która ukazała się po badaniach z 2017 roku.

Tak jak mówię, język Francuski jest mi praktycznie obcy, więc istnieje szansa, że się mylę. Nie w tym jednak rzecz. Jeśli mam rację, to co się musiało stać, że w 2017 roku 60% badanych deklarowało poparcie dla rodzicielstwa par lesbijskich za pomocą zapłodnienia in vitro, a w 2019 roku rzekomo 82% nie chce takiej zgody?
Dlaczego rzekomo? Bo szukałem i ciężko znaleźć raport z badań, o których piszą w artykule, wykonanych w lutym tego roku. Nie ma też żadnego źródła. To w połączeniu z portalem, jaki ten tekst wypuścił, czyli katolicką agencją informacyjną każe mi przypuszczać, że te słowa o 82% Francuzów, którzy są przeciw zapłodnieniu in vitro lesbijek, są wyssane z palca.”
#tysiacurojenniezaleznychmediow #urojeniaprawakoidalne #lgbt #homoseksualizm #neuropa #bekazkatoli #teczowepaski