Wpis z mikrobloga

Czy warto kupić szczoteczkę soniczną?
Nigdy nie miałem a tutaj często widzę jakieś linki promocyjne z xiaomi oclean x lub one i się waham czy nie zakupić.
Na ile wystarcza końcówka co jaki czas trzeba to zużywać jak to wygląa kosztowo? którą warto zakupić?
#xiaomi #aliexpress #cebuladeals
  • 19
  • Odpowiedz
@hihohiho: Mam Oclean SE, przesiadłem się z tej najpopularniejszej Oral B - nie widzę jakiegoś mega szału na plus względem Oral B, ale generalnie jestem zadowolony. Końcówki zamawiam, jak trafi się jakaś promocja, wytrzymują zależnie od użytkowania - mnie ze 2 miesiące, mojej różowej ze 4 albo i więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale ja nie mogę się wyzbyć odruchu szorowania i to dlatego ¯\_(ツ)_/¯

Jeśli masz
  • Odpowiedz
@Shellthorn używałeś szczoteczki sonicznej? Ja po zakupie soocas x3 czułem się jakbym pierwszy raz w życiu umył zęby. Zatem jeśli nie masz porównania to zachowaj swoje cenne porady dla siebie ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@hihohiho: co by Ci nie polecili to ja o staje przy swoim, Philips Sonicare EasyClean HX6511/50. U mnie w domu 3 sztuki, jedna się po półtora roku zepsuła I na gwarancji philips wymienił na nową z nową 2 letnią gwarancją. A usterka wiadomo, taka sama jak w każdej, zalanie.
Stosowanie sonicznej szczoteczki poleci ci każdy dentysta i z domowych doświadczeń, ręcznie nigdy tak nie domyjesz zębów.
Z doświadczenia, zalecam pilnować by
  • Odpowiedz
@hihohiho: Nie mam porównania, ale z Oclean SE jestem zadowolony tak na 3+. Użytkujemy z różową we dwoje, na jednym ładowaniu daje radę ponad miesiąc. Ale zauważam problem - powoli włącznik jakby "wpada" do środka, chociaż tak jest już ze 3 miesiące to obawiam się, że w końcu się nie włączy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Następnym razem kupię coś z PL dystrybucji, z gwarancją ( ͡°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hihohiho: Posiadam sooccas X3 i jestem zadowolony, w porównaniu do szczoteczki manualnej niebo a ziemia obecnie w Chinach dostaniesz ją za około 116 zł. Końcówki też czasami są w promocji aczkolwiek raczej zamienniki dobrej jakości niż oryginały.
  • Odpowiedz
  • 0
@jkbck ogolnie to jednak nie zamowilem wersji ONE tylko X... Bo #!$%@? linki xD za 183zl z wysyłką z Polski jak chcesz link to napisz jeszcze raz to na pc ogarnę później. Ale wyszukalem to po hasztag szczoteczka
  • Odpowiedz