Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego ludzki umysł jest tak z-----y?

Zarabiam 4682zł na rekę w wieku 24 lat. Nie mam nawet studiów zrobionych, bo rzuciłem. Praca nie jakaś ciężka, ale zero rozwoju, a mimo to narzekam i biadole że j--------e powinienem więcej zarabiać, a ponad połowa polaków wg. statystyk nawet tyle nie zarabia.

Zabijcie mnie, albo dajcie protip jak zmienić to z-----e myślenie i przestać narzekać

#psychologia #pracbaza #zarobki #bekazpodludzi jak ja #programista15k

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: trzeba spojrzeć realnie na sytuację w kraju, ceny, miasto itd. wcale nie zarabiasz jakoś dobrze jak na swój wiek, bo wielu ludzi zaczynało w wieku 20 lat jako np programiści, testerzy, help desk itd i w wieku 24 lat mają 8-10 k na rękę. Tak więc twój umysł dobrze ci radzi.

Patrząc na ceny - jeżeli musisz wynajmować mieszkanie/kawalerkę lub kupić na kredyt - 4500 to g---o a nie wypłata. Bo sam zakup kawalerki/ mieszkania to koszt 1200-2500 (w zależności od metrażu i wielkości miasta).

Żeby żyć na minimalnym, ale godnym poziomie w Polsce to zarobki powinny prezentować się następująco:
- wieś + wybudowana chata na wsi - 3000 -
  • Odpowiedz