Wpis z mikrobloga

Akcje Bank Millennium straciły wczoraj ponad 13%. W ciągu 2 miesięcy straciły prawie 30%. Czy to efekt rosnących kursów walut? Symptomy niebezpieczenstwa w sektorze bankowym?
Cały indeks WIG-Banki jest najniżej od prawie 3 lat... Czy takie powinno być w krainie mlekiem i miodem płynącej?
https://stooq.com/q/?s=wig_banki&c=5y&t=c&a=ln&b=1
#gielda #banki #inwestowanie #ekonomia
badtek - Akcje Bank Millennium straciły wczoraj ponad 13%. W ciągu 2 miesięcy stracił...

źródło: comment_dNIa1kEzUKKOmoNXMFZZ0I0bifZ2EoOf.jpg

Pobierz
  • 19
Banki są generalnie w dupie.


@Koryntiusz: nie czytam artykułów dla plebsu. Moze chcesz mi jakis link zapodać?

Swoją drogą już wiem skąd to. Wynika z wyroku sądu i opinii sądu Najwyższego:
"Zdaniem autorów raportu "absurdalnym" byłoby odmówienie możliwości zawarcia umowy kredytu złotowego oprocentowanego tak jak kredyt frankowy."
@KOLEGAMAMY nie masz, bo banki nie upadają. W terminologii bankowości mówi się na to "too BIG to Fall" więc jakby się miał wywalić to ktoś go kupi, ale wyniki z giełdy to odzwierciedlenie ciężkiej sytuacji na rynku bankowym a szczególnie dla tych banków co sprzedawali dużo frankowych hipotek. Jak się boisz o szmal to podziel go na kilka banków i Elo
Umowy Frankowie będą rozwiązane. Banki będą musiały oddać zapłacone raty. Klienci nie będą musieli oddać kredytu, bo się przedawniło.
@Koryntiusz: nie czytam artykułów dla plebsu. Moze chcesz mi jakis link zapodać?


@badtek: Pięknie się badtek przedstawiłes przed nami, tutaj przed milionami słuchaczy.
Serio, lubię jak się takie kasztany jak Ty ujawniają i od razu cyk na czarnolisto i nie wchodzimy sobie w drogę na przyszłość.