Wpis z mikrobloga

Przeciez to zwykle oszustwo


@diabeldiabeldiabel:
W sensie wypożyczyłeś auto?
Tak, dużo takich historii tutaj widziałem. W tym ludzie raportowali że przed oddaniem oglądali auto i rys nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obawiam się że niewiele możesz zdziałać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@diabeldiabeldiabel:
https://pl.trustpilot.com/review/www.panek.eu
Poczytaj sobie negatywne opinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jenda z nich:

Łukasz Zakrzewski

Ponadto miałem kontakt z wieloma osobami mieszkającymi głównie za granicą którym została obciążona karta debetowa za wymyślone szkody.

Proszę o kontakt wszystkie osoby poszkodowane przez wypożyczalnie Panek ponieważ ta wypożyczalnia już dawno powinna się zająć prokuratura 604 107 254
@deryt: Wiem o tym. Tylko ryanair leci w #!$%@? i u nich maja 7.6/10 czy cos w tym stylu. Porazka normalnie... @kapslusz: A to normalne zeby jako dowod na rysy pokazywac zdjecia brudnego auta? Przeciez tam ewidentnie widac bloto. Dodam ze w regulaminie jest napisane 50zl z a oddanie brudnego auta. A oni pobrali 100zl. Duzo nieprawidlowosci... Napisalem tez o porade do Europejskiego Centrum Konsumenckiego.
@diabeldiabeldiabel: Wow nieźle w #!$%@? polecieli. Powinni wziąc max 500zł za samą polerkę. I tak tego nie zrobią dopóki ktoś w to mocno nie zarysuje lub przywali. Wypożyczalnie lotniskowe właśnie takie są, bo wiedzą, że łatwo jest naciągnąć klientów
@czy_pisiont: @cwlmod: #!$%@? i tyle :/ prawie 400f za wynajecie auta zaplacilem. Do tego dali je bez plynu do spryskiwaczy i musialem to sam kupic. (odbieralem je o 2 w nocy wiec nie mialem sil zeby wszystko sprawdzac, wiem ze troche to moja wina).

Cisnienie w jednej oponie uciekalo. Ale #!$%@? prawda? Lepiej ukrasc jeszcze 425f z mojego konta... zlodzieje #!$%@? :(
@diabeldiabeldiabel: Współczuję. Spróbuj z nimi coś wynegocjować,a nuż choć część kasy zwrócą. Szczególnie jeśli zdjęli cały wkład własny.

Małe mam doświadczenie z wypożaniem samochódów ale raz już musiałem sporo kombinować i gdy zacząłem interesować się wypożczalniami lotniskowymi to okazało się że mają najgorsze warunki i lecą w kulki często.

W normalnej wypożyczalni dałbyś 500-1000zł kaucji za normalne auto. Kiedyś szukałem auta segmentu d/e to chciali 3100zł za kaucję avensisa w Hertzu
@diabeldiabeldiabel: Ja wynajmowałem w https://wypozyczalniasamochodowwarszawa.pl/ Mają naprawdę dobre ceny, choć np brakuje oferty weekendowej. Obsługa była bardzo pomocna mimo wielu problemów jakie stworzył ubezpieczyciel. Nawet rabat dało się wynegocjować choć płaciłem osobiście a nie bezgotówkowo.

Najtańsi są http://wypozyczalnia-aut24.pl/ ale nigdy nie udało mi sie skorzystać, bo zawsze mają full obłożenie.

Nie wiem jak z podstawieniem aut pod modlin, bo nigdy nie korzystałem z usługi podstawiania w ogóle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cwlmod: jak wypożyczam albo dostaje samochód tymczasowy to całe auto mam obstrykane zdjęciami, #!$%@? że 2 w nocy czy coś. Jak patrzę w galerii to z ostatniego wypoYczenia z odbioru mam 40 zdjęć a z oddania z 30.
@cwlmod: > Witam,

Koszt wynajmu auta w klasie DA (BMW3) to 179 zł netto za dobę = 220 zł brutto * 14 dni + 40 zł jednorazowej opłaty administracyjnej + 2*70 zł za podstawienie i odbiór auta z lotniska + 50 zł obsługa w godzinach nocnych = 3310 zł, jednak z dodatkowym rabatem ponad 10% zapłaci Pan tylko 2990 zł.

Kaucja zwrotna za ten samochód wynosi 2500 zł.


Koszt wynajmu auta
@diabeldiabeldiabel: Nie wiem w jakim stanie oddałeś samochód, ale nie jestem przekonany czy oni ryzykowaliby aby robić sztuczne rysy aby Cię skroić na te 2k. Podobno Panek zarabia na siebie, więc po co mieli by ryzykować psucie kontaktów z kientami. Ja korzystam z ich samochodów na minuty, kiedyś wziąłem samochód bez lusterka, co zauważyłem dopiero przy oddawaniu samochodu. Zrobiłem zdjecia i od razu wysłałem. Nie obciążyli mnie za tą szkodę.