Wpis z mikrobloga

Niedługo pierwszy dzień szkoły i wiele osób zdecydowało się wybrać liceum jako następny krok w ich drodze edukacji. Pamiętajcie, że aby pozyskać sobie od razu grupkę przyjaciół, jest taki life hack że już pierwszego dnia przygarnie cię szkolna komuna hipisowska. Jak to zrobić?

Po pierwsze musisz mieć taki plecak jak poniżej. Toto się nazywa "kostka". Nie wiem czemu, może jakiś ćpun zapomniał słowa plecak i tak na niego mówił i się przyjęło albo co.

Po drugie musisz udać się do sklepu muzycznego i kupić sobie naszywki z nazwami zespołów/wykonawców, które następnie na ten plecak naszyjesz. Koniecznie pamiętaj, że wśród nich powinny znajdować się:

- zespół ćpuna, który śpiewał o drogim zagranicznym alkoholu, z którym się ożenił
- nazwisko faceta, który katował żonę i sprawiał, że mury runęły
- portret rasistowskiego psychopaty homofoba i ludobójcy, znanego i szanowanego rewolucjonisty
- napis MUZYKA PRZECIWKO RASIZMOWI

Mam nadzieję, że pomogłem. W następnym odcinku może napiszę jak ukrywać papierosy w dupie oraz jak oszczędzać na szpanowaniu przed kolegami wlewając mieszankę Desperadosa i zielonej herbaty do butelki po Johnny Walkerze (koniecznie Red Label!) znalezionej na śmietniku za pubem.

#lifehack #licbaza #muzyka #bekazpodludzi #alkohol #wakacje
Pobierz
źródło: comment_XDI5Hdf81tzvp52vK04OBkcq5fswcwti.jpg
  • 36
@Rimfire: U mnie by było:
- zespół brytyjskich ćpunów, którzy swój najlepszy album nagrali łojąc wszystko co popadnie całymi dniami, a potem grali całym album bez przerwy na koncertach, będąc często równie mocno naćpanymi
- nazwisko faceta, który w czasie koncertów rzucał gównem w publikę, a potem się z nią bił
- portret kolesia, który oferował darmowe loty helikopterem
- napis RASIZM PRZECIWKO MUZYCE