Wpis z mikrobloga

#polska #kierowcy #samochody

Jak wygląda jazda po naszych autostradach wszyscy wiemy.

Natomiast dla mnie najbardziej niezrozumiałym jest co mają w głowie goście którzy cisną lewym pasem i kiedy nawet ktoś z prawego #!$%@? wyskoczy na powolne wyprzedzanie to tamci zamiast przyhamować to jeszcze dodają gazu i wjezdzają mu prawie w bagażnik. Oczywiście jednocześnie sygnalizując długimi "jesteś debilem ale ja większym".
  • 4
@Old_gamer1988: Zawsze się zastanawiam co daje mruganie światłami... jestem w trakcie wyprzedzania to co ja mam mu zrobić? wpier$olić się w auto obok żeby jegomość mógł jechać szybciej? Przyspieszyć jak jadę z V-max 140 kmh więc szybciej po prostu nie można? Ostatnio na A4 zauważyłem, jak ludzie sami sobie robią pod górkę. Jest remont i rozwidlenie - lewy pas zjeżdża w lewo i prowadzi pod prąd, a prawy pas zjeżdża w
@Shellthorn: Nic nie daje poza sytuacją, gdy ktoś serio się zagapił i daje ciągle lewym, mimo że prawy pusty. Z raz w miesiącu takie coś mi się zdarza. Z tym że wtedy zwykle wystarczy wrzucić lewy kierunek jadąc lewym pasem, to się gość ogarnie, dlatego błyskać nie musiałem bardzo dawno. Ale jakby nawet, to jakoś wolę raz błysnąć i poczekać zanim zacznę go wyprzedzać z wolnej prawej.