Wpis z mikrobloga

najwyraźniej nie znasz się na zegarkach i nie wiesz co to za seria

jestem kierownikiem do spraw światłowodów w Warszawie, w bardzo dużej firmie

kierownik na budowie zarabie ze 4k netto MAX

sądząc po twoich wypowiedziach kupujesz zegarek żeby się "przypodobać" to wyobraź sobie że niektórzy używają mózgów

jak ktoś nie dowartosciowany to bierze bele co bele rozpoznawalne


@Jarsad1: O kurde, ale ty masz kompleksy człowieku.

ja za 2200 kupilem ale
@ZygmnuntIgthorn wyjdź nawet nie chce mi się do tego ustosunkowywać XD Najwyraźniej jako stary dziad nie masz co ze sobą zrobić, sądząc po wpisach ( ͡º ͜ʖ͡º) tak zapłaciłem więcej bo zamawiałem z USA jakiś czas temu. Świetna psychoanaliza, szkoda że nie
Eeee.. ? Nie martw się o moje finanse.


@CoJaNaTo: O twoje finanse się nie martwię. Raczej chodziło mi o to, że może jeśli kiedyś kolega warszawski kierownik od światłowodów w dużej firmie przestanie przepłacać 500 zł na zegarku, to za jakiś czas będzie go stać na zegarek taki jak twój i nie będzie musiał pisał swoich wysrywów, że kierownika na budowie z pewnością nie stać na zegarek droższy od jego zegarka,
nawet nie chce mi się do tego ustosunkowywać


@Jarsad1: Po czym napisałeś dwie odpowiedzi. Tak ci się nie chce, tak bardzo nie chce.

wyrwales parę rzeczy z kontekstu


@Jarsad1: Zacytowałem fragmenty ukazujące to o czym pisałem. Nie każdy cytat jest od razu wyrwaniem z kontekstu. Jeśli ten zegarek pomaga Ci walczyć z niską samooceną to dobrze dla Ciebie. Trzymaj się miras i olej tych frajerów, którzy nie potrafią docenić piękna
Kupiłem go w Stanach więc wyszedł koło 1200zł po ówczesnym kursie. Z tego co wiem to w Polsce trzeba trochę więcej za niego zapłacić
@Jarsad1 Jakoś ja nie mam problemów z odczytaniem godziny. Każdemu podoba się co innego więc o gustach się nie dyskutuje. Zazwyczaj złośliwe komentarze padają od osób które same noszą bazarowe podróby więc... Rozumiem że komuś może się nie podobać nie musi jednak