Wpis z mikrobloga

@yeloneck Zegarek męski Citizen Promaster Blue Angels Eco-Drive Radio Controlled AT8020-54L jest jednym z ciekawszych czasomierzy, wyposażonym w naprawdę sporo praktycznych funkcji. Czymś co go wyróżnia go oprócz modułu Eco-Drive, jest także funkcja radio-controlled, która pozwala na synchronizacje czasu. Odbywa się ona poprzez fale radiowe. Dzięki temu zegarek posiada pokaźną rezerwę chodu i zawsze podaje dokładną godzinę. Kolejnym atutem i gratką dla kolekcjonerów jest fakt, że jest to limitowany model wyprodukowany w
@Jarsad1: Zdradzę Ci sekret - takie zegarki kupuje się, gdy chcesz się "przypodobać" innym facetom, bo tylko mężczyźni lubią zegarki tego rodzaju. To trochę jak z mięśniami a 'la Pudzian - co do zasady kobiety wolą chudszych i wyrzeźbionych, aniżeli koksów. Tak zegarki wolą bardziej minimalistyczne i eleganckie. Ja nie mam potrzeby wożenia się z ogromnym sikorem z setką wskazówek, który w dodatku jest zupełnie pozbawiony wszelkiej estetyki. O dobrze kolorów
@Smartek XDDDD Wiesz ze diesel ma jeden z prostszych chińskich mechanizmów? Płacisz za markę nie za mechanizm, tego nie rozumiem. Zegarki z takim samym mechanizmem kosztują w granicach 100zl, ale lepiej zabulic 900 za markę... Tak samo jak DW
@Jarsad1: @Jarsad1: współczuję Ci otoczenia i zarobków. Pora się obudzić i wyjść z tego dołka. To, że pracujesz w Warszawie i w dużej firmie, jak widać nie przekłada się na finanse. Ja pracuję w firmie 200 osobowej zajmującej się między innymi technologiami uzdatniania wód. Nie mam powodu by Cię oszukiwać. Jutro wyślę Ci zdjęcie z tym zegarkiem i Twoim nickiem na karteczce i moją kamizelką i kaskiem. Trzymaj się miras.;)
@Jarsad1: Wiem. Nie kupuję zegarka dla wewnętrznego mechanizmu, którego nigdy nie będzie mi dane zobaczyć na oczy, ani nie odczuję w praktyce na co dzień. Kupuję i noszę taki, żeby sprawdzać godzinę i żeby ładnie się prezentował i żeby mi się podobał. We wpisie zadałeś pytanie jak Ci się podoba, więc wyraziłem swoją opinię, jeżeli Tobie się podoba to jest to w tym najważniejsze. Miłego dnia :-)
@Smartek sądząc po twoich wypowiedziach kupujesz zegarek żeby się "przypodobać" to wyobraź sobie że niektórzy używają mózgów i zegarek kupują po to żeby działał i był nie zawodny, znam twoja markę za darmo bym tego dziadowstwa modowego nie chciał ale jak ktoś nie dowartosciowany to bierze bele co bele rozpoznawalne. Pozdro.