Wpis z mikrobloga

Bardzo dobra impreza. Jak na ponad 100k ludzi i ponad 80 kierowców to super zorganizowana i można było zobaczyć to co się chciało wbrew temu co tu część malkontentów wykopowych wypisywała.
Jedyne czego żałuję to zakładanie, że jeden dzień wystarczy na tak rozległą imprezę. Tu trzeba było być w sobotę i niedzielę.
#vervastreetracing #gdynia #kubica #f1 #trojmiasto
m0rgi - Bardzo dobra impreza. Jak na ponad 100k ludzi i ponad 80 kierowców to super z...

źródło: comment_9OqvebsgyegDi21PYAEIqaP4875w2Ng9.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@m0rgi: Ja bym powiedział że nawet bym potrzebował 3 dni tak na lajcie żeby wszędzie być na czas xD Na przykład Tor F1 się kończył a kilometr dalej już się zaczynała strefa action a tam ludzie pozajmowali już najlepsze miejsca. Wyglądało to tak, że ciągle coś się działo. Jak nie na asfalcie to w powietrzu, jak nie w powietrzu to na końcu nabrzeża
  • Odpowiedz
@m0rgi: Mogli dać więcej trybun bo nie wszyscy się mieścili no i zagradzali płachtami płoty i nie było nic widać. Słyszałem, że było 150k typa. Ale OGÓLNIE EVENT PETARDaaaaa. Było k---a tyle atrakcji że nawet nie chce mi się pisać xD 100/10 event Obajtek już pewnie trzeciego szampana robi z tej okazji i wcale mu się nie dziwie xD Za rok jestem na pewno.
  • Odpowiedz
@m0rgi: Było super, wrażenia nie do opisania. Poczuć zapach palonej gumy, benzyny, dzwięk i zobaczyć to wszystko na żywo - bezcenne.
  • Odpowiedz
@Atalas: Właśnie nigdzie indziej sobie takiej imprezy nie wyobrażam by mieć takie 3 strefy wraz z Dakarową. Jak nie przepadam za Gdynią jako miastem tak do tej imprezy się genialnie nadaje. Podobnie jak do tych podniebnych czy prezentacji statków przy nabrzeżach.
@BanditDriver Nie uważam się ze jakiegoś psycho fana by musieć być najbliżej a i tak dość blisko udało mi się dojść na większość atrakcji choć przyjechałem po 12
m0rgi - @Atalas: Właśnie nigdzie indziej sobie takiej imprezy nie wyobrażam by mieć t...

źródło: comment_jtAohkWix9c8UrBiSWvizHB39C2EaIZk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@m0rgi: chodziło mi o to jak miasto dba o teren pod takie imprezy. Tam jest sporo miejsca, które zostało sprzedane pod prywatne inwestycje, zostawiając na takie imprezy niewiele miejsca. No a strefa Action musiała być tak daleko, bo na skwerze kościuszki nawierzchnia jest zbyt wyboista nawet dla samochodów z Dakaru.
  • Odpowiedz
@BJXSTR: To chyba łącznie z dwóch dni. Wczoraj coś mówił o 150k a wątpię by dziś było ponad 200k.

@Atalas Tak się Gdynią nigdy nie interesowałem więc może i masz rację z tym sprzedanym gruntem na skwerze. Co do Action i Dakaru to były to osobne strefy a wątpię by takie auta z Dakaru nie przejechały małych wyboi patrząc jak mocno brodzili po piachu.
m0rgi - @BJXSTR: To chyba łącznie z dwóch dni. Wczoraj coś mówił o 150k a wątpię by d...

źródło: comment_MY9lcJh1TViwx6isIp64CUEhfXkNvhrs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@m0rgi: Wpadłem tylko na sobotę i ludzi było bardzo dużo, ale nie aż tylu, że nie dało się gdzieś przejść czy czegoś zobaczyć. Był to taki max do jeszcze w miarę komfortowego oglądania. Co do tych 3 stref. Bardzo dobry pomysł na takie zróżnicowania, dla mnie nie był to problem żeby przejść się prawie 2 km do strefy Action, niestety nie udało mi się zobaczyć wszystkich 3 pokazów na żywo.
W13siek - @m0rgi: Wpadłem tylko na sobotę i ludzi było bardzo dużo, ale nie aż tylu, ...

źródło: comment_xxIJM2Jla3SAH85qqG25ODFbdRTaTrp6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz