Wpis z mikrobloga

Mirki, moja rozowa w naszym mieszkaniu chce powiesic taka naklejke. Dla mnie to jest wies, żenada i rak w #!$%@?. Powiedziala ze i tak powiesi jak bede w pracy, na co ja odpowiedzialem ze jak to zrobi to moze sie pakowac. Co mysliscie o takim gownie ? #zwiazki #architektura #wnetrza
Pobierz Maczuga_Herkulesa18 - Mirki, moja rozowa w naszym mieszkaniu chce powiesic taka nakle...
źródło: comment_VbW6lnMvzvHjK8u2W24axrmd4lOI1lgL.jpg
  • 141
@Maczuga_Herkulesa18 Żenada. Kompletnie nie rozumiem co kieruje ludźmi aby takie coś robić. A najlepsze jest to, że często nie wieszaja takich bzdur sebixy tylko ludzie niby intrlogetni i na poziomie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BlueMagic: czasem warto a czasem nie. Osobiście nie chciałbym w domu mieć takich napisów na ścianach a z drugiej gdybym moja żona bardzo chciała to machnął bym ręką na to i tyle. Szkoda się spinać o pierodoły z osobą z którą masz spędzić resztę życia.
@maly_stary_rower: w sumie masz rację z żoną to trzeba się dogadywać ale trzeba też szanować gust innych i wybrać coś co obojgu podejdzie albo parę rzeczy zmienić i dojść do kompromisu choć ten zestaw to wyjątkowy rak ale są cytaty które mogą motywować zdrowo