Wpis z mikrobloga

@KingOfTheWiadro: bardziej zastanawia mnie po co montować w sumie gotowy materiał? przecież jak Wonziu nagrywa te pierwsze wrażenia to nic więcej z tego się nie da wyciągnąć bo później właśnie są dodane takie wstawki na sile żeby "coś zrobić", przejrzeć materiał - usunąć ewentualne rzeczy do których YT może się przyczepić, dodać miniaturkę, końcową scenę do innych materiałów i wsio.
@Wonziu - tak jak pisze @activity i @balin1 - po co "ułatwiasz" zadanie "monterowi" zamiast wysyłać od razu nieprzetworzony materiał? za 12 euro miesięcznie masz 2TB miejsca na dropboxie gdzie możesz od razu podczas strumienia zapisywać gameplay, a potem wybrany montażysta przerabia to i tworzy coś fajnego. "Pierwsze wrażenia" były gdy odpaliłeś grę i męczyłeś się z nią przez godzinę, a gdybyś to zapisywał można by to naprawdę fajnie wyciąć. Intro/outro też
@Papilon: ale on tego nie oglądał przed wrzuceniem? co się rozkręci? ile razy podczas filmu jest napis "gada maciej makuła"? nie widział dziwnych cięć?

fajne fajne, ale niech nie robi więcej i tyle.
@Papilon: Uwierz, że jest wiele osób które puszczają sobie "ględzenie" vz i ułatwia im to pracę. Nie spinam się, nie chcę nikogo zniechęcać, po prostu to było słabe.
nawet wiem w jakim to programie było montowane. Vegas ma taki problem, który trzeba czasem rozwiązać sposobem. Jak ten w 1:52 gdzie obrazek nie przelatuje od krawędzi do krawędzi tylko tak nagle wyskakuje i znika w połowie ekranu. Łatwe do zrobienia ale montażysta chyba nie ogarnia. No chyba, że to było celowe ale w takim razie bez sensu... ¯\_(ツ)_/¯