Wpis z mikrobloga

Szybkie pytanie do mirków z #rzeszow
Moja firma ma podpisaną umowę z CM Medyk na badania do pracy, w którym załatwię to z najmniejszą ilością problemów? Ktoś, coś? #medycyna #pracbaza
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Voltaire: Na pewno nie polecam tego Medyka na Rejtana (obok Plazy). Kolejki od #!$%@?, jak tam czasami chodzę do stomatologa prywatnego to przechodzę obok medycyny pracy i to co tam się dzieje to masakra.
  • Odpowiedz
@Voltaire: Szkoda, że musi to być Medyk, bo u nas w firmie jest umowa z Medycyną Pracy na ul. Warzywnej i naprawdę tam mogę polecić. 1.5-2h i podstawowe badania ogarnięte, a nawet nie trzeba przychodzić na 06:00, na spokojnie o 08:00 można wbić.
  • Odpowiedz
nie trzeba przychodzić na 06:00, na spokojnie o 08:00 można wbić


@dawid110d: Bez przesady, ostatnio przyszedłem na siódmą i miałem numerek 29. Zdążyłem przez ten czas objechać całe miasto, podmienić auta, wrócić, wypalić szluga i jeszcze nie było mojej kolei. Tak z godzina pykła, zanim w ogóle się dostałem do rejestracji. Poza tym nie honorują legitymacji ZHDK.
@Voltaire: Na Rejtana kolejki jak #!$%@?. Nie wiem, może w Jasionce
  • Odpowiedz
@Pangia: Na Placu Wolności znajomy 3 razy chodził i się odwoływał bo mu nie chcieli wystawić choć zdrowy był, 2 razy okulista, raz kardiolog XD A nie wyszło nic.
  • Odpowiedz
@Voltaire: Ja jeszcze parę lat temu do prawka to na Rejtana robiłem, dwa dni straciłem, ale zrobiłem. Psycholog mi masę czasu zabrał, bo stwierdził, że „po pracy to mi badania źle wyjdą” i w ogóle mnie nawet nie wpuścił gnom do gabinetu. I musiałem specjalnie urlop brać, żeby jaśnie panu przyjść na siódmą. To nie dość, że bardziej niewyspany przyszedłem, to jeszcze się #!$%@? spóźnił prawie godzinę.
  • Odpowiedz
@Voltaire: Była jakaś tam ankieta i tam się podawało jak się czujesz, czy masz jakieś choroby neurologiczne zdiagnozowane, czy masz stany depresyjne, takie tam farmazony, później jakieś testy na inteligencję w stylu takim, że masz np. liczby 17, 18, 42 i 66 i masz wybrać tę, która nie pasuje (tu akurat 17, bo nieparzysta), jakieś tam testy na refleks, że sadza cię gość przed jakąś lampką, daje guziczek do ręki
  • Odpowiedz