Wpis z mikrobloga

Właściwa zapowiedź Lotniskowca: (W końcu CMDR będzie dowodzić czymś więcej niż jednym statkiem ( + ewentualnie myśliwcem ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
@HK-Stelle Jak dotąd jedyny problem miałem z datamined waked exceptions, poza tym tak źle nie było. Kasę łatwo się teraz nabija, dali przynajmniej powód do tego, ale z paliwem do carriera może być jak pisałeś.
@HK-Stelle: Oczywiście, puste nabijanie kasy jest bez sensu, dlatego nabiłem trochę i mi starczyło, więcej sensu ma nabijanie materiału dla inżynierów i moim zdaniem mają one większą wartość od kredytów. Nabijanie kasy by kupić kolejny statek ma sens. Zwłaszcza jeśli dadzą kilka fajnych mechanik z nim związanych. Tak jak dodali z ostatnim dużym update. Oczywiście te mechaniki już spowszedniały, ale conieco zmieniły i urozmaiciły.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Keris: To jest ciągle za mało żeby ta gra miała głębszy sens. Jak nie uwolnią ekonomi i nie dadzą środków produkcji w ręce graczy to Elite ciągle będzie pustym, bezsensownym lataniem po całkiem fajnie wyglądającym kosmosie. Póki co to taki ETS dla miłośników Sci-Fi.
Nabijanie kasy by kupić kolejny statek ma sens.


@Keris: No tak, #!$%@? ze space legs, z planetami z atmosferą, fabułą, ekonomią, multi, z trwałym wpływaniem graczy na coś innego niż wirtualne statystyki. Grunt, że jest nowy statek z jakąśtam nową mechaniką to ogrania w dwie godziny.