Wpis z mikrobloga

Opowiem wam dowcip na dobranoc...

Zepsuł mi się prawy ALT.. chciałem rozebrać i przedmuchać... ale oczywiście, coś #!$%@?łem i wypadło kilka plastików, z którymi nie wiedziałem co zrobić..
Wpadłem na pomysł, że rozbiorę drugi alt i sprawdzę jak to powinno wyglądać... i jak mi poszło?

Ano tak, że teraz mam dwa #!$%@? alty i dalej nie wiem co do czego... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przecież jak z tym pójdę do serwisu to mnie śmiechem zabiją...

#komputery #naprawiajzwykopem #hardware
Pobierz Emill - Opowiem wam dowcip na dobranoc... 

Zepsuł mi się prawy ALT.. chciałem roze...
źródło: comment_Z2T0aSFTJyuuh9OZ7KVXKzh7IxmcHVKa.jpg
  • 10
@Emill: kurde, już myślałem że mocno pomogę, bo też mam Y580 i niedawno wymieniałem klawiaturę na nową - a wciąż mam starą i mogę rozbierać do woli.. ale niestety zauważyłem, że oderwałeś jedną część, która jest jakoś przymocowana do klawiatury, a w niej siedzi ruchomy mechanizm. Prawdopodobnie jest ona mocowana na plastikowe nity, więc bardzo ciężko będzie to znowu zafiksować. A sam element jest wykonany chyba z teflonu, więc kleje go
Pobierz Visher - @Emill: kurde, już myślałem że mocno pomogę, bo też mam Y580 i niedawno wymi...
źródło: comment_HaT0f7lw5WNu2qNFmAipDkWeTVEswKQE.jpg
@Emill: niestety klawiatura do Y580 to nie jest tania sprawa, kiedyś były po prawie 200 zł (albo więcej), teraz za 160 tutaj, ja kupiłem jakąś podróbkę za 125 rok temu (wyjątkowo dobra cena) i poza zapadniętym klawiszem W działa dobrze ;-) To co wysłałem to też prawdopodobnie podróbka.
@Visher no właśnie.. podejrzewam że skończy się tym samym, czyli wymianą klawiatury bo spacje też mam z jednej strony walniętą I trochę wkurza.. wymiana całej klawiatury nie jest chyba bardzo skomplikowana?