Wpis z mikrobloga

@xandra Na Giewoncie kiedyś widziałem gościa który szedł z niemowlakiem w nosidełku a drugiego 4 letniego syna prowadził pod rękę. Kiedyś mi kumpel powiedział że ktoś zostawił tam na szczycie psa ( ͡º ͜ʖ͡º)
@xandra A jak ostatnio byłem w Zakopanem - na zaproszenie brata bo Tatr nienawidzę - widziałem jak w stronę Kasprowego szła babka z dwiema córkami: na oko 2 i 4 lata ( ͡º ͜ʖ͡º). Dziękuję postoję ( ͡ ͜ʖ ͡)
@patrzpan: Pies sam wszedł na trasę za turystami. Właściciel nawet się nie zdziwił, że pies był w 3/4 trasy na Giewont (pies miał nr. telefonu na obroży). W dalszej drodze na szczyt zatrzymało go strome zejście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gallg Pewnie właściciel był miejscowy ( ͡º ͜ʖ͡º). Z 10 lat temu Zakopane i Tatry to były fajne miejsca a z 5 lat temu tak samo Bieszczady. Teraz oba pasma górskie to okupacja ludzi kompletnie nie przystosowanych do warunków terenowych
@Yachu: co ty pieprzysz, jakie drzewa? No chyba, że dla Ciebie góry to Dolina Roztoki albo droga na Morskie Oko... Jakie skały? Owszem, chwilowe przejścia przy ścianach ale to jest chwila! Gdyby na Giewoncie były drzewa i skały to by nie było tego, co było.
Wali od was amatorszczyzną i gównowiedzą. No ale cóż, dla mnie dobrze. Więcej was zdechnie od pioruna to przyjemniej będzie chodzić.