Wpis z mikrobloga

Wczoraj adoptowana ze schroniska.. 3 latnia suczka rasy Husky. Porzucona na autostradzie czekala aż ktoś po nia wroci 3 tygodnie w schroniskowym boksie. Nikt o niej nie pamietał..

Mam nadzieję, że nowy dom przyniesie jej dużo radości.

PS. Już zdażyła mnie wywalić 3 razy na spacerku ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba jestem za mała i za lekka na takiego psa ( ͡° ͜ʖ ͡°) 158 cm wzrostu i 40 kg wagi to za mało na utrzymanie tak energicznego psa (º ͜ʖ͡º)

#pokazpsa #adopcjapsa
N.....s - Wczoraj adoptowana ze schroniska.. 3 latnia suczka rasy Husky. Porzucona na...

źródło: comment_IslsecZyCNFEd4TMDJFJ44DyavWbHVYy.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NightChanges: furkidz robi fajne szelki tylko za komplet ze smyczą wyjdzie ok 100, ale przy takim psie polecam bo są bardzo mocne :) unikaj szelek typu norweskiego i „step in” bo źle działają na swobodę ruchu i stawy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NightChanges: czy ten piesek będzie w mieszkaniu? Rodzice mają husky, i ten ma swój plac do biegania, jakieś 40x50m i to też nie jest zbyt wystarczająco dla niej.
  • Odpowiedz
@NightChanges: Uff, to dobrze. Strasznie mnie w-----a jak ktoś bierze tej wielkości i tego rodzaju psy i kisi w swoich 40m a jedyne co temu piesu oferuje to jakiś tam spacerek...
  • Odpowiedz
@fi9o: Tak jak wczesniej pisalam.. czesto chodzimy po gorach, a ojciec codziennie jezdzi po kilka godzin na rowerze - dlatego wzial takiego psa zeby mogl z nim jezdzic wszedzie
  • Odpowiedz