Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Kochani! Chciałabym się wybrać w weekend nad morze (nie mówię, że ten weekend, po prostu któryś z najbliższych, póki nie ma -20°), i tu się rodzi pytanie. Gdzie najlepiej jest się wybrać? Z jednej strony chciałabym pojechać do #trojmiasto no ale z drugiej, chciałabym jakąś spokojniejszą plażę. No a poza tym to najbardziej chciałabym po prostu być nad morzem, więc polećcie mi gdzie warto się wybrać xD będę niesamowicie wdzięczna ❤

#morze #podroze #pomocy #kiciochpyta
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Krupier no właśnie wiem, tylko czy opłaca się tam jechać tylko na jeden dzień? Czy nie warto gdzieś bliżej?
@Sckb no to się jeszcze dogada, ale do Torunia chciałam też kiedyś pojechać i pozwiedzać
  • Odpowiedz
no właśnie wiem, tylko czy opłaca się tam jechać tylko na jeden dzień? Czy nie warto gdzieś bliżej?


@zapieponczek: opłaca pod tym względem, że w Świno jest duża plaża więc w rejonach turystycznych nie czuć nagromadzenia ludzi. Samo miasto też jest ładne chociaż obecnie w sporych remontach (a może już się uwinęli, nie wiem).

Jest też pociąg na Niemcy, można skoczyć na tamtejsze wybrzeże (chociaż szybciej i fajniej rowerem, można
Krupier - > no właśnie wiem, tylko czy opłaca się tam jechać tylko na jeden dzień? Cz...

źródło: comment_NBFlrzlanjvz4AJoSJTyTGpzxduajkZw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
W Gdańsku między Sobieszewem a Świbnem bywa pusto. To szeroka plaża. Jeśli chodzi o plaże+usługi, np. knajpki to polecam Orłowo i Sopot. Poza 3m polecam Piaski przy granicy z Rosją - koniec świata, fajne lasy, wydmy, widoki na zalew.
  • Odpowiedz
@zapieponczek: Jeśli chodzi o samo Trójmiasto to ja osobiście bardzo lubię plażę za klifem w Gdyni Orłowie lub idąc od strony polanki redłowskiej. Można posiedzieć i się zrelaksować, a nawet rozpalić ognisko lub grilla. Poza Trójmiastem to wyspa Sobieszewska gdzie jest prawie pusto poza sezonem i można z rana zbierać bursztyny. Jak szukasz totalnego zadupia to np. Białogóra i plaża idąc w stronę Dębek, jak dla mnie najładniejsza plaża na
  • Odpowiedz