Wpis z mikrobloga

@hctkko: z abry dostalem lata temu dwa materace i byly bardzo dobre, nawet o nich nie pomyslalem jak teraz szukam nowego ;)

@michal04472: brales z ikei? Kaki model i ile czasu temu?

@bialy_murzynek: w jysku kiedys mierzylem jakis gold costam, znajomi twierdzili ze na lepszych nie spali i nawet mieli promke 50% ale czytalem rozne opinie i troche ludzi narzekalo ze materac stracil wlasciwosci i sie zrobilo wglebienie tyle
  • Odpowiedz
w jysku kiedys mierzylem jakis gold costam, znajomi twierdzili ze na lepszych nie spali i nawet mieli promke 50% ale czytalem rozne opinie i troche ludzi narzekalo ze materac stracil wlasciwosci i sie zrobilo wglebienie tyle ze to chyba podlega pod gwarancje ale musze doczytac


@Pan-K: Używam JYSKowego materaca od mniej więcej roku i jest super. Wg mnie dużo lepszy niż materac z IKEA, które używałem poporzednio przez ponad 4 lata.
  • Odpowiedz
Ja akurat na etapie zakupu materaca, tzn wczoraj mi przyszedł, wybrałem Myrbacka z ikeii ale dlatego tam kupowałem bo jest promocja że w ciągu 3 miesięcy można oddać i dostajesz kasę na kartę podarunkową. Tak że jak się nie dogada z moim kręgosłupem to przynajmniej nie będę miał problemu co z nim zrobić.
  • Odpowiedz
@Pan-K
Ja mam z Ikea Mybracka lateksowy twardy (mają jeszcze chyba miękki). Najlepiej iść sobie sprawić, ba nawet mają chyba program, że do 90 dni można zwrócić jeśli się będzie źle spało pomimo rozpakowania, bo oni go raczej tylko przepakują w nowy worek (grube materace przychodzą nie zwinięte tylko z odessanym powietrzem).

Od góry na warstwę memoryfoam, zresztą możesz sobie przeczytać na stronie...

Żadnych sprężyn i systemów które udają, że ich tam
  • Odpowiedz
Aaaa jeszcze jedno, z materacem nic się nie dzieje, pomimo że łóżko w małym mieszkaniu robi również za kanapę (to znaczy np. siedzi się na brzegu i ogląda tv)
  • Odpowiedz
@Pan-K: Jakiś miesiąc temu szukałem materaca, jak najtwardszego i padło na hilding. A sklep panmaterac.pl. Maja salon w Krakowie. Jak narazie kestem zadowolony, model z wyższej półki a cena rozsądna (1400zl)
  • Odpowiedz
@Pan-K: ostatnio szukalem materaca, przejezdzilem kilka dobrych sklepow w Krakowie, w wiekszosci mi jakos mocno nie pasowaly i trafilem fajny w WITKU.
Ogolnie to co powiemy nic ci nie da, musisz sprawdzic ktory wyda ci sie wygodny
  • Odpowiedz