Wpis z mikrobloga

ale mnie wkurza dziś to #anime Cały czas tylko co wejdę to jakieś gnioty z Azji, a szkoda mi blokować bo lubię jak się coś pojawi z Initial D a nie jakieś namalowane kobiety
Lardor - ale mnie wkurza dziś to #anime Cały czas tylko co wejdę to jakieś gnioty z A...
  • 5
  • Odpowiedz
@Lardor:
Dziś? Bodajże od kwietnia zeszłego roku bo płaczki nie potrafiły w czarnolisto i wypychały nieotagowane anime w gorące bo nie kumały, jak ten serwis działa xD
to sobie obserwuj #initiald bo #anime #!$%@? przez idiotyczne decyzje moderacji która każe wszystko wrzucać do 1 wora, a dyskusje na #animedyskusja
  • Odpowiedz
@LlamaRzr:
Raczej wina ludzi. Wydaje mi się, że jest to dość jasne, ba nawet jest napisane by #randomanimeshit nie łączyć z #anime
Pierwsze powinno służyć do wrzucania losowych obrazków, lub czegokolwiek innego, natomiast drugie powinno już zawierać jakąś treść. Przynajmniej ja tak to rozumiem.
Chętnie bym czarnolistował pierwszy tag, ale ludzie nawet w pytaniach i dyskusjach go używają ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Niektórzy wrzucają nawet ecchi czy
  • Odpowiedz
@coach_przegrywu:

Pisze by nie łączyć, a moderacja sama nie ma czasu (i ochoty) na edycję bo przecież po co, problem solved przecież xD

Kto wypierdzielał nieotagowane anime w ogrące vel tagójtoguwno xD Wystarczyło zrobić banalną rzecz:

zamiast kazać stosować #anime to stosować #chinskiebajki

bo tego nikt nie używa i mógłby być swoistym dumpem na treści, a że administracja dawno przestała być mądra i na próby dyskusji z użytkownikami milczała (a sami
  • Odpowiedz