Wpis z mikrobloga

Siema, wiem że ludzie mówią że mirko to tragedia itd, ale spotkałem tu mnóstwo fajnych, inteligentnych i pomocnych ludzi w różnych miejscach świata. Jutro jadę kupić samochód w #rzeszow ,sam jestem z 500km dalej I jadę z kumplem który nie zna się za bardzo na samochodach, jedzie jako kierowca ze mną. Wzięcie kogoś na cały dzień jazdy i płacenie nie wchodzi w rachubę bo mnie na to nie stać, to autko za 10-15k. Jest ktoś kto w piątek do 17 znalazł by chwile z Rzeszowa żeby z nami podjechać i obejrzeć, w sensie spojrzeć od takiej technicznej strony? Autko to ford transit, nie chce żadnego widziwiania ani profesjonalnych ekspertyz, po prostu ktoś kto w miarę ogarnia, co 3 głowy to nie dwie :) odpaliłbym jakiś 4pak, czy coś, a jak dobrze kupię to może i skoczylibysmy na jakieś dobre jedzonko! :)
#motoryzacja #pomagajzwykopem
  • 5
@joolekk jak nikogo nie znajdę to tak zrobię. Polecasz jakąś? @jaroslaw_madry niestety, potrzebuję konkretny model, i są tylko dwa takie w Pl, konkretnie w Rzeszowie, od tego samego gościa, więc po prostu nastawiam się optymistycznie

No i nadal mam nadzieję że znajdzie się jakiś Mirek który chociaż trochę lubi motoryzacje i mi pomoże :)