Wpis z mikrobloga

Mirki, na pewno kojarzycie nowe nieoznakowane BMW 330i GT, które dostali niedawno policjanci (m.in. z ryckiej drogówki LRY AR12). Przedstawiam Wam moją akcję z dzisiejszego poranka.

Na szybko: jechałem sobie za BMW, skręcamy w prawo, a ono nagle hamuje na skrzyżowaniu omal nie doprowadzając do kolizji. Później zobaczyłem, że dodatkowo policjant trzymał w ręku telefon ( ͠° °)

Zapraszam do udostępniania, plusowania filmu i komentowania tych dzbanów

#policja #zalesie #bmw #gownowpis #polskiedrogi #motoryzacja #ryki

oporopowrotnik91 - Mirki, na pewno kojarzycie nowe nieoznakowane BMW 330i GT, które d...
  • 83
@oporopowrotnik91: Chwalisz się że nie zachowałeś bezpiecznej odległości i jeszcze publikujesz w internetach filmik na dowód tego że jeździsz jak dzban? Brawo.

Wbij sobie do swojego niereformowalnego łba, że masz zachować taką odległość za samochodem za którym jedziesz żebyś był w stanie zachamować zawsze, bo nigdy nie wiesz czy np auto przed tobą nie będzie musiało wykonać jakiegoś hamowania awaryjnego.
@niebiesko-niebieski: to się włącza sygnały uprzywilejowane i się wtedy jedzie, a dodatkowo jeśli się nie umie płynnie delikatnie, a w miarę skutecznie zahamować to należy się pierw tego nauczyć (wystarczyłoby żeby nogę na hamulcu wcześniej położył).

Jakbyś ty tak przed nimi zrobił to jeszcze by ci powiedzieli, że mają uzasadnione podejrzenia, aby zatrzymać ci prawo jazdy i skierować ponownie na kurs XD