Wpis z mikrobloga

@wolodia: tutaj nie ma żadnej akrobatyki tylko zwrócenie uwagi na brak etyki u dziennikarzy Onetu oraz masakrycznie niską wiarygodność pani stojącej w centrum tej pseudo afery.

Odnośnie "pamfletu męża na żonę" - przedstawione info to nie jakieś tam tanie inwektywy "ty ochleju i ćpunie" tylko stwierdzenie obiektywnych, bardzo łatwych do zweryfikowania faktów medycznych.
  • Odpowiedz
@dingi_dong: heh, widzę że Twoje totalitarne poglądy idą w parze z prymitywnym pluciem jadem, bluzgami i tanimi obelgami ¯\_(ツ)_/¯ Wyluzuj trochę, bo serducho Ci pęknie jak w kolejnych wyborach Pis zgarnie większość konstytucyjną
  • Odpowiedz
@4tek: heh, widzę że nastąpiło małe zesranko jak przychodzi bronić za 30 groszy faktu, że PiSiaki k---a płącą moimi pieniędzmi na jakieś farmy trolli by wrzucać informację o dzieciach sędziego którego chcą zniszczyć. Jesteście pop$#%* ostro w baniak w tym pisie i powinniście się leczyć na głowę. A tak jak mówiłam - kto jest odpowiedzialny za takie rzeczy z moich podatków to powinien po prostu iść do więzienia za zwykłą
  • Odpowiedz
@dingi_dong: xD zauważ, że teorię o płaceniu za całość z Twoich podatków już sobie dopowiedziałaś. Nienawiść, która bije z Twoich wpisów przysłania Ci niestety realny ogląd rzeczywistości i fakty. Ale spoko, wybaczam Ci - nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak rozgoryczona i sfrustrowana musi być osoba, która karmi się negatywnym przekazem mainstreamu i druzgoczącymi sondażami. Wyluzuj. Wszystko idzie w dobrą stronę! Pozdro ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@4tek: Tak, a kto opłaca ciepłe pensyjki Piebiaka, Ziobry czy Iwańca? Ja opłacam ciężką pracą. A te gnoje zajmują się niszczeniem jakichś ludzi w internecie naruszając wszelkie granice i społeczne i prawne.

Ale spoko, wybaczam Ci


Idź tam lepiej ich bronić #30groszy samo się nie zarobi XDDDD
  • Odpowiedz
@dingi_dong: niezmiennie poruszasz się w sferze urojeń ¯\_(ツ)_/¯ Nic dziwnego, że ta pseudo "afera" tak Cię podnieca. Pomyśl o jakimś hobby z dala od polityki, bo zrujnujesz sobie zdrowie - tym bardziej, że z przyjętej przez Ciebie perspektywy będzie tylko gorzej
  • Odpowiedz
A jakieś dowody na to masz?

@Thorkill: Tak, a kto opłaca ciepłe pensyjki Piebiaka, Ziobry czy Iwańca? Ja opłacam ciężką pracą. A te gnoje zajmują się niszczeniem jakichś ludzi w internecie naruszając wszelkie granice i społeczne i prawne.
  • Odpowiedz
@Thorkill: I co z tego ma niby wynikać? Że to mam się teraz z tego cieszyć? Czy jaki to fikołek myślowy chcesz zrobić? XDDDDDDDDD Nie no wytłumacz mi - jak ty sobie tłumaczysz tę sytuację, że ona jest w porządku? XD
  • Odpowiedz
@szymeg7: nadal to przetrawiam. Czyli wiceminister sprawiedliwości wykorzystał chorą psychicznie kobietę do szantażowania sędziego krytykującego rządowe reformy. Przekazał jej prywatne dane tych sędziów, m.in. ich adresy zamieszkania. Chorej psychicznie kobiecie. A teraz TVP wywleka na forum publicznym stan jej zdrowia. Tak?
Wygląda jakby komuś się poważnie zapaliło pod dupą i przestał kontrolować wersję jaką zamierza teraz forsować albo po prostu chwyta się już brzytwy.
  • Odpowiedz
że ona jest w porządku?


@dingi_dong: Ale co znaczy w porządku? W porządku znaczy że jedna strona może formułować dowolne oskarżenia a druga strona ma nadstawiać policzek po chrześcijańsku? Bo tak to wygląda od wielu lat.
  • Odpowiedz
Ale co znaczy w porządku?


@Thorkill: To, żebyś przestał zmieniać temat i się do niego w końcu odniósł bo póki co to kręcisz jak korkociąg XDDDDDDDDD Rozumiesz dzbanie - z moich pieniędzy rząd łamie prawo by "ostro do$#@" jakiemuś sędziemu, któremu się nie podobały jakieś reformy XD Rozumiesz co w tym jest nie w porządku?
  • Odpowiedz
z moich pieniędzy rząd łamie prawo by "ostro do$#@" jakiemuś sędziemu


@dingi_dong: Rząd łamie prawo bo jakiś sędzia zatrudniony w Ministerstwie Sprawiedliwości wysyła info żonie swojego kolegi o kochance jakiegoś innego sędziego?
No i co? To info było nieprawdą czy o co chodzi?
  • Odpowiedz
@Thorkill: koledzy to są może twoi XDDD pan Jakub Iwaniec, pracownik ministerstwa sprawiedliwości na polecenie wiceministra Piebiaka, totumfackiego pana Ziobry, rządu Prawa i Sprawiedliwości sterowanego przez marionetkę Morawieckiego i prawdzwiego lidera, pana prezesa Kaczyńskiego.

Ludzie opłacani z moich pieniędzy. Którzy mają między innymi dla mnie PRACOWAĆ. Rozumiesz to? A którzy za moje pieniądze łamią prawo i wszelkie normy społeczne dla gierek politycznych.
  • Odpowiedz
@Herubin: szczególnie ze wiceminister momentalnie podał się do dymisji, bo ujawnili jakieś rozmowy na WhatsaAppie z narkomanką. Polskie państwo już nawet nie jest z dykty, to kompletne gowno zarządzane przez miernoty.
  • Odpowiedz