Wpis z mikrobloga

Czy Spurs dostali jakąś ofertę od Bucks za grającego tam wówczas Leonarda? Myślę że najbardziej prawdopodobna oferta na tamten czas musiała zawierać Middletona i Jabariego Parkera.

A pod spodem droga Raptors po miśka zaczynając od czasów Bosha.

Kontynuacja mirkoankiety wokół zarzadów #nba

Nie sądzę że dla pozostałych zarządów w EC można stworzyć rzeczowy argument na bycie chociażby poprawnie działającym front office

Najlepiej zarzadzaną organizacją na wschodzie jest...

  • Toronto Raptors 14.3% (10)
  • Milwaukee Bucks 30.0% (21)
  • Indiana Pacers 7.1% (5)
  • Philadelphia 76ers 10.0% (7)
  • Atlanta Hawks 5.7% (4)
  • Boston Celtics 24.3% (17)
  • Brooklyn Nets 8.6% (6)

Oddanych głosów: 70

Adrian_Wojnarowski1488 - Czy Spurs dostali jakąś ofertę od Bucks za grającego tam wów...
  • 10
@fordern: tak samo Toronto rok temu na bank przegrałoby z Celtics, a teraz albo oni albo Milwaukee. Phila troche miała konpromitacji ale jest na dobrej drodze, a boston jest ciągle potencjałem, który raczej nie dowozi.
@Adrian_Wojnarowski1488: ja zaznaczyłem sixers

Raptors przez wiele lat marnowali potencjał z cancerem DeRozanem, tam cały czas był roster na contedera tylko najgorszy playoff performer w historii ligi nie dawał im szans na coś więcej niż oklep od LeBrona

Cała magia Bucks to zmiana trenera co im otworzyło drogę do tego że sporo dobrych graczy tam chętnie teraz chcę grać (Korver np) w przeszłości przepłacone kontrakty dla kasztanów

Nets doczłapali się raz
@Weed233:
Nets byli w tragcznej sytuacji po tym jak sie na tym tradzie z Bostonem #!$%@? na lata. To że nie są takimi Hornets tej ligi to już coś, tylko na ile to dobre zarządzenie a na ile zlokalizowanie w Nueva York

Hawks jak na mały rynek w ostatniej dekadzie mieli dobre drużyny może to rzeczywiście efekt trenera czyli Budenholzera ktory teraz robi dla Bucks. Wartość młodego gracza nie leży dzisiaj
@Adrian_Wojnarowski1488: No przepraszam bardzo, skoro Cavs tutaj nie ma to dlaczego jest Atlanta która od 4 lat jest w głębokiej dupie, gdzie w ciągu tego okresu Cavs zdążyli zdobyć mistrzostwo i zejść do tanku? A Browns mają teraz bardzo dobry skład i będzie ładnie w tym sezonie