Wpis z mikrobloga

Ten Friz dwa lata wcześniej orbitował wokół niej, a ona miała go w dupie, pokochała go dopiero jak załapał fejmu. Dzięki przyznaniu dostępu do cipy beta-frizowi stała się jedną z najpopularniejszych instagramerek w Polsce i ma kanał 1 mln subów na YT, a nie jest bardzo atrakcyjna, codziennie mijacie dużo atrakcyjniejsze loszki. Tak się robi biznes na beciakach za pomocą cipy.

#friz #tinder #przegryw #zwiazki
denzelkowal - Ten Friz dwa lata wcześniej orbitował wokół niej, a ona miała go w dupi...
  • 69
@denzelkowal i bardzo dobrze, nie lubię tego całego gniota friza. Cały kontent polega na zabawie w ciepło zimno i inne gówna. Od czasu do czasu walnie gniota na kacu, że już jest zmęczony tym kręceniem na YT. Zwykły sztuczny you tuber, na każdym filmiku widać, że gnioty są robione na siłę pod kasę.
@bzam: o piwniczeniu nie miałem na myśli Ciebie. Nie znam Cie, wiec nie oceniam, ale znam wiele osób które od lat stoją w miejscu bo zawsze magiczne "coś" im przeszkadza w osiągięciu wielkiego sukcesu.

Ja nie oglądam polskiego youtube nazwy tych kanałów oraz pseudonimy nic mi nie mówią, ale jak widze milion wyświetlen i 95% łapek w góre to znaczy że dziewczyna ma łeb do interesu, tyle. Wole sobie klepać w
@denzelkowal: nie widziałem nigdy tego całego friza ani tej laski, nie trafiłem w odmętach youtuba na nich, może dlatego że mam 32 lvl i trochę inne dziedziny filmów yotubowych mnie interesuje, ale z ciekawości obejrzałem parę odcinków i się załamałem. Ten gównokontent ma tyle subskrypcji i wyświetleń? Kurła, naprawdę martwi mnie stan umysłowy ich widzów, serio kto to ogląda, dzieci? To ryje pewnie im ładnie banie, przecież to jest rak instant.