Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#wojskopolskie #studia #wat #awl

Na jaką specjalność warto iść myśląc przyszłościowo o karierze oficera WP?
-Artyleria (lufowa bądź rakietowa)?
-Logistyka
-Zmech / panc
-Aeromobilne

*Nie zależy mi na noszeniu lampasów chce robić robotę "pół na pół" - trochę w polu, trochę za biurkiem. Nie chce zwariować ani za biurkiem, ani co miesiąc na poligonie w lesie.

Lepiej 5 letnie czy robić studia zaoczne i próbować na studium? Aczkolwiek słyszałem, że na studium teraz trudniej niż na 5 letnie, gdzie mają braki i przyjmują jak leci.


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#wojskopolskie #studia #wat #awl

...

źródło: comment_AEZYlfBxescCk2hmY3H208ftzpofeaZ3.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie, po prostu nie odpowiedziałem, bo nie wiem jak odpowiedzieć na pytanie odnośnie artylerii xD
wiesz, nie trudno sobie chwalić, gry robisz najciekawsze rzeczy i jesteś w pierwszej linii. Zajęć jest sporo, są ciekawe i dlatego. Z resztą, taki młody pchor nie ma mojego doświadczenia życiowego, nie zapominaj o tym. To, że jest to subiektywne i tak naprawdę wszystko co percypujemy w życiu, jest filtrowane, analizowane i interpretowane przez
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: nie, jestem żołnierzem rezerwy w stopniu szeregowego. Nie każdy nadaje się na stanowisko dowódcze, trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Kandydaci na oficerów powinni przechodzić dodatkowe badania psychiatryczne przed rozpoczęciem nauki na szkole oficerskiej.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wypad trollu. Dupa cię ściska, bloodymassacre26. Siedź tam na banie, dzbanie jeden xD
I nie jestem mizoginem, choć moje wyłączenie z Matrixu feministycznego imperatywu oraz znajomość na pewno gwałci Twoje pojmowanie świata
@AnonimoweMirkoWyznania: czy ktoś się nadaje, bo nie każdy umie dowodzić. Czasami nie zdajemy sobie z tego sprawy i tyle. Wydaje się nam, że mamy cechy przywódcze lub na odwrót - nigdy ich w sobie nie
  • Odpowiedz
TroskliwyDryblas: jestem ppor na klog, 5letnie studia. Robota jest okej, głównie zajmuje się opiniowaniem wniosków podwładnych, rozdzielaniu pojazdów po innych kompaniach jeśli potrzebują i kontrolowaniu czy sprzęt przydzielony żołnierzom jest obsługiwany. Ogólnie fizycznie nie #!$%@?, wyznaczaniem żołnierzy na jakieś kierunku typu zabezpieczenia święta lasu czy innego gowna to brocha dowódców drużyn. Jedyny minus jest taki, że trafiłem do jednostki, gdzie moja kompania zabezpiecza wszystkie inne, a tak to wsio git.

Zaakceptował:
  • Odpowiedz