Wpis z mikrobloga

@dewx: jak nie masz doświadczenia to w korpo zawsze lepiej, OTTO jest znanym korpo od kilkudziesięciu lat na rynku. Potem możesz się zwolnić od nich i założyć bloga gdzie opiszesz swoją ucieczkę z międzynarodowej korporacji
  • Odpowiedz
@dewx: ja na tym tagu wiele razy polecam i pomagam ogarnąć robotę w jumbo woerden przez otto. Pracuje prawie 2 lata na pickerce i naprawde nie ma problemow jesli chodzi o wyplaty na czas i jest 0 krzywych akcji. Zreszta popatrz sobie na np niedziela nl na oferty pracy. Jesli znajdziesz cos bez doswiadczenia za wiecej niz 13,22 to daj znac, bo wlasnie tyle w Jumbo Woerden sie zarabia. Ogolnie standard
  • Odpowiedz
@Noggenfogger: Właśnie Jumbo by mnie interesowało, tam gdzie pracujesz jest wymagany język angielski? Cały czas szukają tam do pracy? Chce się wybrać w okolicach stycznia.
  • Odpowiedz
@dewx: styczeń to trochę może być martwy sezon. W sensie nie zrobisz duzo godzin. Jak chcesz sie wybrac zeby szybko zarobic, to przyjedz na swieta, albo na wakacje kolejne. Nie mowie, ze nic nie zarobisz, ale no zarobisz o wiele mniej niz w sezonie. Angielski wymagany komunikatywny, nie musisz znac gramatyki, a po prostu potrafic sie dogadac.
@ramionko: W sensie w czym nie mam racji? Przyznaje, ze Otto nie jest
  • Odpowiedz
@ramionko: No dlatego napisalem Jumbo Woerden czyli konkretny magazyn. Jest to centrum dystrybucji gdzie jezdzi sie wozkiem EPT firmy Crown, mozna wygooglowac jak wyglada. Za pomoca voice pickingu. No i generalnie jest opcja pracowac przez otto na magazynie z temp. pokojową, albo na górze przez biuro Addeco na wlasnie tzw 'vers', czyli temperatura -5 do +3. Plus pracy na 'vers' jest wyższa odrobinę stawka i normy chyba nie mają, a przynajmniej
  • Odpowiedz