Wpis z mikrobloga

Ktoś poleca jakąś przychodnię w Poznaniu na Piątkowie? Wybity albo złamany albo jeszcze coś innego palec u stopy (sam nie wiem, ale spuchł nieźle i fioletowy), więc fajnie jakbym też na miejscu mógł zrobić zdjęcie. Docelowo chciałbym się już do tej przychodni zapisać do lekarza rodzinnego. Ewentualnie jeśli ktoś ma do polecenia to może być prywatnie, byle zdjęcie i wizyta była od ręki lub w jakiejś innej lokalizacji z dobrym dojazdem komunikacją miejską.


#poznan
  • 7
@Myslim: @rychupeja: Dziękuję za komentarze Mireczki. Nie pojechałem na SOR, bo byłem przekonany, że to nie jest złamanie. Wczoraj lekarz pierwszego kontaktu, dziś ortopeda, no i jednak złamanie xD. Sam doktor mówił, że lepiej by było na SOR, szybciej by wszystko było załatwione tak jak radziliście.
@rychupeja: Mireczku a tak spytam, skoro tyle razy złamałeś to ogarniasz pewnie :). Chodziłeś podczas złamania normalnie w butach czy sobie kupiłeś taki but ortopedyczny albo jakaś orteza? Pytam, bo całkiem mi się wygodnie chodzi w zwykłym obuwiu, ale nie chcę przedobrzyć.