Wpis z mikrobloga

Cześć Kochani, dawno mnie tu nie było. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jesteśmy w trakcie testów przed Rajdem Niemiec - już na miejscu rajdu. Dla mnie będzie to trzeci start w VW Polo GTI R5. Po testach w Polsce i Czechach (które możecie zobaczyć na filmie) podjąłem decyzję o powrocie do tej rajdówki. Czy ktoś z Mirków wybiera się na #wrc do Niemiec?

#rajdy #rajdy24
  • 18
@KajetanKajetanowicz: Nie interesuję się rajdami, tyle co przeczytam z jakiś nagłówków? Ty Mirku startujesz w klasie WRC czy tej WRC2, jak Robciu na początku? W każdym bądź razie życzę lepszego miejsca niż to 5, które uzyskał kiedyś RK.

EDIT. Nie wiem czy w ogóle mój kom. ma sens, czy czegoś nie pomyliłem, ale zawszę trzymam kciuki za Polaków rodaków i korzystam, jeśli jest szansa wsparcia bardziej bezpośredniego niż przed TV (
@Xaviesta: Kajto jest w WRC2, tam gdzie RK zdobył mistrzostwo świata. Kubica w generalce WRC był chyba 5. ale jadąc autkiem WRC2 [!] w Rally Deutschland chyba... Chyba stąd skojarzyłeś te piąte miejsce...
A Kajto to rasowy wymiatacz, jeśli auto nie zawiedzie to on na pewno nie.
@Xaviesta: Kajto ciezko pracuje od lat i buduje forme, sponsorzy zaczynaja te prace konkretnie wspierac, mysle ze bedzie walczyl. Ale ciezko wrozyc wyniki w rajdach w obecnej erze, a RK na asfalcie to RK na asfalcie - wynik raczej nie do pobicia.