Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema, słuchajcie jestem szczery. Jestem na informatyce w technikum, szedłem tam myśląc że się do tego nadaje, niestety nie będę pieprzył głupot że jest za trudno itd. Po prostu nie czuje tego i koniec. Chce się wypisać, zmienić kierunek ale nie mam pojęcia na co iść. Z sama informatyka problemów nie mam(jak większość), ale gorzej z tymi przedmiotami "zwykłymi"... Nie radzę sobie z matematyka. Nie chcę w tym tkwić, i się męczyć na siłę. Chce się przenieść na jakiś inny kierunek w technikum ale nie mam pojęcia na co iść. Niestety na infie problem jest taki, że cisna z każdego przedmiotu bo przecież informatycy "muszą umieć wszystko po trochu". Z sama infa nie ma problemów, lecz mamy rozszerzone przedmioty (jak wiadomo na infie matma i nie wyrabiam). Jestem z Warszawy, więc mam duży wybór, wszystkie kierunki jakie są mam pod ręką, z tym nie ma problemu... Problem jest tylko w tym JAKI kierunek wybrać. Szkoda mi trochę tej informatyki ale nie mam wyboru chyba. Ma ktoś jakiś kierunek, na którym nie ma rozszerzonej matmy przede wszystkim oraz jest w miarę przyjemny? Czekam na pytania i propozycje, z góry dzięki. Decyzji co do tego odejścia jeszcze nie podjąłem ale dla mnie to naprawdę męka, chce z tego zrezygnować i iść na coś łatwiejszego. Doradzcie co robić...
#szkola #edukacja #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: przeżyłem 4 lata informatyki w technikum i żałuję że nie zdecydowałem się tego rzucić w cholerę. Na początku wmawiałem sobie że to wina obecnych jeszcze przedmiotów ogólnych, a później już mi było szkoda straconych lat. Z dzisiejszego punktu widzenia wolałbym pójść do liceum, lepiej się tam przygotować do matury i dostać się na lepsze studia
OP: @Daktylion: Z korkami akurat nie ma problemu, mam ich od cholery (rodzice finansują) i powoli z nich rezygnuję. Coś pomaga ale niewspółmiernie do kosztów (po całym roku chodzenia na korki i tak zdałem na warunku).
@FoxyShoxy: Tutaj to jest ciężka kwestia. W LO pewnie też bym sobie nie radził, tak jak mówię ja nie mam problemów z informatyka tylko z zwykłymi przedmiotami.

@Daktylion: @KTMZ: @FoxyShoxy:
@AnonimoweMirkoWyznania: Na twoim miejscu popatrzyłbym na wymagania na interesujące Cię kierunki na studiach i pod ich kątem wybrał profil w LO tak żeby jak najlepiej napisać maturę. A jak rozważasz jeszcze zostać w klasie której jesteś to ogarnij jaki poziom mają zajęcia z których sobie nie radzisz. Ja też miałem problem ze zdawaniem matmy ale to po prostu poziom jaki reprezentował i wymagał nauczyciel był tak wysoki że leciałem na 2,