Wpis z mikrobloga

Nie bądź hipokrytką. Ja z dziewczyną nie obściskuje się w miejscach publicznych,


Masz dziewczynę, i nigdy jej miejscu publicznym nie pocałowałeś, ani nawet nie trzymałeś za rękę? Jesteś pewien, że masz dziewczynę?

a homosie budzą we mnie obrzydzenie, niech się w domu ten tego. fu.


@Reiter: I jacy ludzie jeszcze budzą w tobie obrzydzenie, i mają nie pokazywać się publicznie? I czemu uważasz, że twoje reakcje nerwowe są podstawa do ograniczania
@Andreth: Czy Obywatele News mają coś wspólnego z Obywatelami RP? :)
Tego jeszcze nie oglądałem, ale reportaż z Płocka był przeprowadzony wyśmienicie. Mam nadzieję, że odbierze trochę medialnej przestrzeni "gigantom".
Czy Obywatele News mają coś wspólnego z Obywatelami RP? :)


@Tom_Ja: Aha. Ale jeszcze nie całkiem oficjalnie, dopiero siię to zbiera do kupy.

Tego jeszcze nie oglądałem, ale reportaż z Płocka był przeprowadzony wyśmienicie


@Tom_Ja: Ten jest niestety słabszy. To jak w tej starej piosence:

https://www.tekstowo.pl/piosenka,olek_grotowski_i_malgorzata_zwierzchowska,wszystko_zalezy_od_zolnierzy.html

Wszystko zależy od tego, czy Pastryk ma operatora kamery. Tym razem nie miał.

Pocałowanie, a afiszowanie się to dwie różne sprawy.


@Reiter: Czyli
Andreth - > Czy Obywatele News mają coś wspólnego z Obywatelami RP? :)

@TomJa: Aha...

źródło: comment_FoBA1RwvseYDewc2ZRLu1CJwTaZamWKd.jpg

Pobierz
Czyli jak geje się całują publicznie, to się nie "afiszują". Okeej... Zawsze coś.


@Andreth: naprawdę nie widzisz różnicy pomiędzy pocałowaniem kobiety raz, a gejami, którzy robią to nagminnie i nachalnie? Żeby tylko pokazać, że są gejami i patrzcie, to my geje? Te marsze też są chore, w jakim celu one się odbywają?