Wpis z mikrobloga

@Topinambur97: tak, to z mną pisałeś xD w Baltic nie płyne bo mam MP wtedy, ale jutro startuje w Lęborku i za tydzień na ostatnim Sopocie, bo muszę odebrać nagrodę za cykl cały ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc wtedy mireczku krzycz aby usuwać konto, to będę wiedział o kogo chodzi :v
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hubi900: nie będzie mnie, wracam do Wawy.
Ale wiem jak się nazywasz to za rok krzyknę albo na jakichś innych.
Dziś byłem z przypadku, bo wczoraj przyjechałem nad morze o 23 i różowa do mnie ej jutro zawody xD i ja tylko takie "ja #!$%@? xD"
Mega #!$%@? mi poszło, nie wiem który Open, ale byłem 11 w kategorii 17-26. 21 min przepłynąłem...
Wracam do pływania na AZSie do października i
@Topinambur97: Na 50 Dow mam stare zyciowki z 2018 roku, bo nie pływam od tamtego czasu sprintow xD 25 na krótkim i 26 na długim. Za cały cykl jest jakaś kolejna nagroda rzeczowa i Puchar, jak narazie nagrody za open to były kosmetyki ziaja, śpiwór, materac. Z moją różową czekamy aż dadzą poduszkę o stelaż łóżka XDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hubi900: ja przy wyjściu z wody tylko "uśmiechaj się" parę lat temu jak pierwszy raz płynąłem openwater na jeziorku czerniakowskim to na koniec miałem wywiad do TV xD czułem się jak piłkarz(debil).
Powiedziałem coś a la "no wziąłem i popłynąłem, połowę dystansu prowadziłem potem mnie wyprzedził i przypłynąłem drugi"