Wpis z mikrobloga

1. Wejdź na konto na stronie baku Pekao.
2. Zobacz, że nie mozesz nic zrobić, bo poprzednia apka wygasła i musisz aktywować nową
3. Dzwoń na infolinie o reset PIN do apki (czekaj 20min)
4. Usłysz na unfolini, że przełaczą cię do odpowiedniego działu
5. Usłysz od automatu, że masz podać login i PIN (o którego reset właśnie dzwonisz)
6. Powtórz punkty 1-5.
Po prostu piękny przykład biurokracji.
#bank #pekao #heheszki
  • 11
@Myslim: Tak.
Druga część historii:
1. Dodzwoń sie do ogarnietego konsultanta (25min)
2. Dowiedz się, że możesz tymczasowo wybrać SMS jako metode aktywacji
3. Aktywuj i zobacz informacje, że musisz podać SMS, a potem numer ze starej aplikacji
4. Wejdź w stara aplikacje, zobacz, że jest nieaktywna (pewno wyłaczyli skoro zmusili do przesiadki na nową) i musisz podać dane jak przy 1 logowaniu - numer aktywacyjny
5. Wejdź na strone weby
@kruci_hegot: @przemo123mo: mam kumpla który miał u nich konto i mówił, że to co tam sie dzieje to porażka straszna kazdy pin do czegos innego nic samemu nie mozna zrobic tylko trzeba dzwonic mówił ze straszny bank. Przeszedł do millenium i jest zadowolony. Wszystko może samemu zmienic i załatwić.
@kruci_hegot wlasnie nie wiem z czym masz problem bo mi to zajelo 3 minuty. Sciagnalem apke zalogowalem podając numer klienta ten sam co do logowania na stronie ustanowilem pin i w sumie tyle. Mozesz tez na stronie pekao pobeac apke na tel i bez problemu sie zalogowac.
@Myslim no i autoryzacja na sms byla. Mam apke na 3 urządzeniach i nigdy problemu nie bylo. Codziennie jej używam nawet do placenia rachunkow. Nie wiem jak dla mnie ta apka dziala idealnie.