Wpis z mikrobloga

Miruny, możecie polecić tv do 4,5k? Zastanawiam się nad LG oled b8, ale cykam się wypalajacych się pikseli, myślę też nad samsungiem q60r ale podobno słabo widać patrzac z boku. Nu8002 nie dodostania. Nie wstydzę się podpowiada #tv #telewizory #rtv
  • 5
Z tego co słyszałem o oledach to w domowych warunkach krzywda się im nie stanie. Chyba że uwielbiasz programy informacyjne i wyświetlacz ciągle jakieś stałe ramki przez to. Też się zastanawiam i wychodziło mi że najlepsze były by B8 lub C8, szkoda mi jednak kasy. :P
Warto też poczekać na promocje B8 w Media Expert był za 4k niedawno.
@Gawith90: dzięki za odpowiedź, wybór chyba padnie na tego LG, czytam opinie że nawet jak komuś się już przytafi wypalenie pikseli to producent nie robi problemów z gwarancja
@MirkoLord: kupilem b8pla za niecałe 4,5k. Promo nie znalazlem i postanowilem juz dluzej nie czekac. Z tv jestem mega zadowolony, jedyne co to ogladajac pilke nozna, pilka tak jaby znikala/przygasala, nawet w trybie sport, ale wylaczylem trumotion i jest ok. Co ciekawe tv sam ogarnia jak wlaczam sport i przestawia sie tak jak go wczesniej ustawilem, czyli z wylaczonym trumotion