Wpis z mikrobloga

@ououou: tak, mówił po koncercie, płyta będzie. Są w trakcie rozmów.

Naprawdę dziwi mnie podejście ludzi. Nie potrafią pomyśleć, że wrzucając takie streamy gdy Jurek zapowiedział płytę, tylko zmniejszają szansę na wydanie tej płyty w lepszej jakości (digital HD/Blu-ray) i innych, gdyż jedne płyty sprzedadzą się lepiej, inne gorzej i sprzedaż lepsza pociągnie też możliwość wydania innych rzeczy. Gdy Złoty Melon i SP Records wyda Kult na Blu-ray itp. to większość
@houk: @marcinst: zdjęli, gdyż to,że transmitowali koncert za darmo na yt, gdy już wstępnie wiedzieli że będą wydawać płytę było tylko aktem dobrej woli z ich strony. Wrzucanie nagrań samemu to strzał w stopę sobie i innym którzy czekają i walczą o naprawdę konkretną jakość wydawnictwa.
Sam przechwytywałem strumień TS 720p60 (nie nagrywanie, a przechwytywanie, pełen profesjonalizm), ale tylko na wypadek gdyby plany z wydaniem płyty nie wypaliły.

Naprawdę zaczynam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adijos93: Gdybym był w domu też bym przechwycił ale byłem na tym koncercie :)
Stwierdzam fakt ze był ale zdjęty, nie ma w tym żadnej cebuli...
@houk: No spoko, trochę słowa mrówka cała (wiadomo jak to brzmi w kontekście Owsiaka) mylą. Miałem jechać, jednak w ostatniej chwili praktycznie, nie mogłem.
Czekajcie spokojnie, będzie płyta. Tylko proszę, jeśli wam zależy chociaż trochę na jakości nie wrzucajcie zapisów streama. Niektórzy tutaj walczą o Blu-ray itp. A takimi streamami tylko pogarszają sytuację.