Wpis z mikrobloga

@KTMZ: polecam millennium. fajna apka, bankomaty za free, obsługuje NFC, konto praktycznie za darmo jeżeli zrobisz jedną transakcję kartą w miesiącu. zależy też czego oczekujesz od banku ;)
  • Odpowiedz
@KTMZ: to konto 360 student w millennium jak najbardziej polecam. Tylko pamiętaj, żeby wyłączyć ubezpieczenie karty, bo ściągają za to 5 zł miesięcznie
  • Odpowiedz
@KTMZ @Atinay: też polecam bank Millenium przelewy robię z apki którą łatwo się obsługuje. Pare miesięcy temu w końcu wprowadzili płatność telefonami (Iphon), nie miałem ani razu problemu z obsługą klienta a i też nie dzwonią co chwila z supermegahiper ofertami Banku (może 1 telefon na ruski rok). Powiadomienia o pracach serwisowych i braku dostępności do aplikacji/wypłat z bankomatów przychodzą z wyprzedzeniem.
Konto, wypłaty i wpłaty do bankomatów - darmowe (trzeba
  • Odpowiedz
@KTMZ: Citi jest w porządku jeżeli chciałbyś za granicą płacić ( darmowe płatności i wypłaty na całym świecie). Ja używam właśnie tylko za granicą i jeszcze się nie zawiodłem.
  • Odpowiedz
@Bubus_San: @KTMZ płatność telefonem na androidzie też śmiga jakby co :)
No i fakt, prawie w ogóle nie męczą telefonami. Zaczęli do mnie dzwonić po 3 latach od założenia konta, a tak to większość ofert handlowych przychodzi jako wiadomość w apce banku
  • Odpowiedz
@Atinay: Do mnie też pierwszy telefon był po 4 czy 5 latach :) aż się dziwiłem, że znajomi potrafią mieć 1-2 na miesiąc. Fakt oferty przychodzą w apce i nie przeszkadza to jakoś - taka nieuciążliwa droga komunikacji
  • Odpowiedz
@KTMZ: ja mam santandera od wielu lat, fajna apka, wszystkie nowości są na bieżąco wprowadzane. Do tego dużo bankomatów i wpłatomatów. PKO nie wziąłbym nigdy, kolega chciał mi zrobić kilka miesięcy temu przelew blikiem okazało się że trzeba założyć konto w PKO żeby ten przelew odebrać xD
  • Odpowiedz
@KTMZ: citibank ma dobrą kartę kredytową Citi Simplicity, ale rachunku bym tam nie zakładał. Ich apka znacznie odstaje od pozostałych banków, a jednak tego używa się na co dzień (powolna, kiepska użyteczność i nawigacja).
  • Odpowiedz
  • 0
@janiewiemkto Darmowe płatności jak masz środki na koncie walutowym czy przewalutowanie po kursie mastercard? Mam u nich konto citi simplicity internetowe i wiem, że bankomaty są za granicą darmowe, ale myślałem, że przewalutowanie karty idzie przez dolara jeśli karta podpięta jest do konta złotówkowego.
  • Odpowiedz
@2_7_6 jak masz u nich konto internetowe a nie kartę kredytową (simplicity to karta kredytowa), to masz za darmo płatności na całym świecie. Jak płacisz np w Niemczech i masz kartę podpięta pod euro to hajs schodzi automatycznie z tego konta. Jak płacisz z konta w zł to jest przewalutowanie po kursie MasterCard( nie pobierają za to prowizji). Jak płacisz w innym kraju z konta w zł to zawsze jest podwójne przewalutowanie
  • Odpowiedz