Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tasanga: no rower dużo daje, z 4 lata temu jeżdżąc codziennie pod górkę do domu przez 1.5 miesiaca schudłam z 5 kg też przy 1500 kcal. Niestety praca siedząca eliminuje cześć wysiłku.
  • Odpowiedz
@pandagata: Szczerze to nie wiem ile kalorii przyjmowałem bo nie liczyłem. Na keto nie jest to takie ważne, ale jadłem posiłki takie jak na zdjęciu - sytość na 5-6 godzin gwarantowana. Zeszło 18kg w półtora miesiąca (85kg - 67), jasne, ktoś powie, że to za szybko bo tez trzeba zachować umiar, ale nie odchudzałem się na siłę, nie głodowałem, nie cierpiałem. Pół życia piję tylko wodę, żadnych słodkich napojów, więc
sebastian-ka-735 - @pandagata: Szczerze to nie wiem ile kalorii przyjmowałem bo nie l...

źródło: comment_SnptjHE5wmmKvDJc7y2WaC40kE49O49D.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@sebastian-ka-735: wszystkie mirki chudną bez wyrzeczeń i tak przy okazji ( ͡° ͜ʖ ͡°) bez deficytu kalorycznego nie schudniesz, dla Ciebie deficyt mógł wynosić 2500-3000, dla mnie nie ma bata, będzie to 1500. Oczywiście inaczej będzie wyglądał posiłek BT, inaczej keto, itd. Ale wciąż 1500 kcal < 3000 kcal i moje posiłki będą mniejsze niż Twoje xd
  • Odpowiedz
@pandagata: No wbrew pozorom, wydaje mi się, że na tym talerzu nie ma więcej niż 600-700kcal, jakbym miał strzelać to powiedziałbym, że byłem na dziennej dawce ~1.5-1.7k, można jeść mało i czesto jak ktoś ma czas i chęci, ja wolę rzadziej i syciej.
  • Odpowiedz
@pandagata dasz radę, ja właśnie usiłuje przetrwać na 1300 :D waga taka jak ty, tylko 12 cm wzrostu więcej. też praca siedząca mi rujnuje figurę, grubą nie jestem, ale po raz pierwszy w życiu zaczęły mi się boczki ulewac przez to siedzenie na dupie w biurze :/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fuechsinn: ja ogółem od 2 lat trzymam te 63-65, więc z utrzymaniem wagi problemu nie mam, ani nie tyje ani nie chudne xd no ale praca siedząca to dodatkowy overkill
  • Odpowiedz
@pandagata no właśnie ja na wadze niby dużo nie przybrałam jakoś, ale od tego siedzenia mi się proporcje ciała zmieniają, a do tego ostatnio przez stres w pracy zaczęłam strasznie dużo zajadać, więc pierwszym celem diety jest dla mnie pozbycie się nawyku pocieszania się jedzeniem i przyzwyczajenie do mniejszych posiłków. Zaczynam tez ruszać dupę na siłownię, więc planuje wkrótce zwiększyć ilość kalorii.
  • Odpowiedz
@fuechsinn: Ale takie niskie kalorie to ci prędzej zaszkodzą już pomogą. Zaburza to przemianę materii, metabolizm tłuszczy u kobiet... a często jest tak ze organizm broniąc się tak zwalnia ze nie chudniemy przy takim bilansie. Na siłownie hej!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pandagata: 1500kcal na 5 posiłków i to jeszcze przez catering? dziwnie, ale ok. to już nie lepiej nie ograniczać kalorii aż tak a podnieść ilość kalorii spalonych? będzie łatwiej. i serio, te 5 posiłków. zachęcam do zapoznania się z intermittent fasting diet i odmianami. powinnaś znaleźć coś dla siebie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tolstyy00: nie siedzę na dupie, na pewno nie należę do takich osób. 1800 niewiele mi dawało,no i w weekendy podjadalam niestety. Aha no i kosztowo ten catering wychodzi mi tyle samo co gotowanie samemu xd
  • Odpowiedz
@cktinuviel no zaczęłam chodzić, na razie na spokojnie, bo długo miałam bardzo niski poziom aktywności. Natomiast zupełnie nieźle czuje się na tych 1300, parę pierwszych dni czegoś mi brakowało, ale teraz już jest w porządku, nie głoduje. Jem normalne śniadanie, obiad, trochę skromniejszą kolację i pomiędzy jakiś owoc, sok.
  • Odpowiedz