Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Serafello: #neuropa -> tag polityczny, zrzeszajacy ludzi o poglądach lewicowych i wolnościowych i posiadajacych elemetarny #riggicz (rozum i godność człowieka), w opozycji do #4konserwy gdzie siedzą głównie korwinoidalne kuce, prawaki i armia trolli pis.

Co do samej neuropy. Nazwa pochodzi od "nowa europa". Warto pamiętać że oficjalnie żadna neuropa nie istnieje :

Neuropa to siły dobra desperacko walczące z zalewającą Wypok falą zła. Ostatnia skała rozsądku w morzu głupoty. Legenda obrosła
@Dibhala: chyba tak zrobię, niby w internetach człowiek jest od lat, zajrzał na Wykop a tu mózg boli, bo czytasz i nie wiesz o co chodzi :)

@grubson234567 wyczuwam w Twojej wypowiedzi nutkę stronniczości w opisaniu znaczenia dwóch tagów, o które pytałem, no ale tak jak @Dibhala zasugerował, zaobserwuje każdy z wyżej wymienionych i opiszę swoje wnioski za tydzień. Nowy na wykopie, sam rozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°
@krullol: chodzi o to ze jedna ze stron to idioci o totalitarnych zapedach, ktorzy wrogow najchetniej zeslaliby do lagru albo rozstrzelali w lesie; nie majacy kompletnie pojecia o ekonomii, poza frazesami; nie znajacy sie na geopolityce, stosunkach miedzynarodowych, historii, psychologii czy nawet biologii ale jednoczesnie swiecie przekonani o wlasnym geniuszu i nieomylnosci. To w zasadzie prosta charskterystyka.
Problem w tym, zeby ustalic ktora ze stron opisuje :)