Wpis z mikrobloga

nawet jeśli potrzebuje z kimś pogadać i jestem notorycznie zbywana a gdy jest na odwrót to jest okay?


@cirilla1989: Tak. Są ludzie, którzy lubią gadać, ale nie słuchać i na odwrót. To że ktoś ma dany tym osobowości nie czyni go bezwartościowym. Ważne są w życiu płytkie znajomości i silne relacje. Po co sobie w ogóle zadawać takie pytania?
  • Odpowiedz
@WhiskyRomeo: nie stwierdziłam że taki ktoś jest bazwortosciowy. Zadalam tylko pytanie, czy to jest jeszcze przyjaźń (ludzie czytajcie ze zrozumieniem) nie było mowy o skreslaniu człowieka z grona znajomych.
  • Odpowiedz
@cirilla1989

nawet jeśli potrzebuje z kimś pogadać i jestem notorycznie zbywana a gdy jest na odwrót to jest okay?


To nie jest przyjaźń tylko pasożytnictwo
Pytanie czy twn ktoś wie o tym, że Ci taka jednostronna relacja nie pasuje, bo albo wie i Cię wykorzystuje, albo nie wie i robi to nieświadomie
  • Odpowiedz
  • 1
@cirilla1989 To nie jest okej, że jesteś wiecznie zbywana. Być może ta osoba Cię wykorzystuje, być może jest beznadziejnym słuchaczem, może próbujesz się komunikować zbyt często. A może ma problemy z którymi się nie chce podzielić.
Grajcie w otwarte karty, przyjaźni trzeba pielęgnować a takie zachowanie nie prowadzi do niczego dobrego.
Powodzenia :)
  • Odpowiedz