Wpis z mikrobloga

Nowy miesiąc, nowe #glo na gwarancji - to już się robi nudne i powtarzalne. Za często się te sprzęty psują. I za każdym razem to śmieszne pytanie o paragon i datę zakupu oryginalnego sprzętu. A najśmieszniejsze, że właśnie wchodzi nowy model i próbują go ustawić na rynku z ceną powyżej 400 złotych, hahahahaha

Wracając do tematu. Mam niejakie podejrzenie, że rządy być może całej UE po cichu umówiły się z producentami papierosów, że dadzą im sporo czasu na wypromowanie alternatywnych wyrobów nikotynowych, zwalniając je z akcyzy. To w interesie z jednej strony koncernów, które próbują się utrzymać na rynku, z drugiej strony rządów, które zainteresowane są odciążeniem, przepraszam za wulgarne słowo PUBLICZNYCH systemów opieki zdrowotnej. Zakaz informowania o zawartości nikotyny w poszczególnych wyrobach daje mi asumpt do dalszych teorii być może kompletnie z dupy.

Zaczynam przypuszczać mianowicie, obserwując interakcje, że w neostickach oprócz nikotyny, relatywnie nieszkodliwego stymulantu choć bardzo uzależniającego, jest coś co działa jak antydepresanty. Może bupropion, może jakieś inhibitory MAO, prawie na pewno nie jakieś prymitywne inhibitory wychwytu zwrotnego.

Pytanie 1. Jak to sprawdzić, gdyby oczywiście mi się chciało i byłbym skłonny wyasygnować na to jakiś budżet?
I od razu nasuwające się pytanie 2. Czy takimi samymi metodami nie dałoby się rozebrać na czynniki pierwsze tego hipertajnego składu coca coli i pepsi, trzymanego w sąsiednich pokojach w strefie 51?

#papierosy #narkotykizawszespoko #chemia
Pobierz tolep - Nowy miesiąc, nowe #glo na gwarancji - to już się robi nudne i powtarzalne. Z...
źródło: comment_PdCBn4fPrUhPsX5p9ygJX4JEq5UWeqhF.jpg
  • 5
@nardoxem: na temat elektrycznej grzałki nie mam żadnych rozkmin oprócz kiepskiej jakości elektroniki (bo cały sprzęt poza tym jest świetny, i w ogóle jest to najlepszy znany mi sposób dostarczania nikotyny do organizmu. Dużo wygodniejszy od konkurencyjnego IQOSa .